Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matka

Jak uchronić córkę przed porwaniem do burdelu

Polecane posty

Gość Matka

Kolejna nastolatka porwana do burdelu w Niemczech metodą na tzw. loverboya. To już istna plaga. Macie jakieś pomysły jak uchronić własne dziecko przed takim okrutnym losem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Wychowanie, ale jak dobrze wychowywać, czego unikać, przed czym chronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Wychowanie, ale jak dobrze wychowywać, czego unikać, przed czym chronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta

Rozmawiać z dzieckiem od małego, nie krytykować, wspierać, budować zaufanie. Wtedy będziesz wiedzieć co się dzieje u dziecka, z kim się spotyka. A nie budzą się jak dziecko ma naście lat i chcą nagle wiedzieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wychowywać, wspierać, kochać, zbudować poczucie własnej wartości, żeby nie miała potrzeby rzucać się na pierwszego lepszego typka, który okaże trochę zainteresowania. Plus jak ja jechałam do pracy za granicę, to do znajomych rodziców w sprawdzone miejsce. Byłam w zasadzie dorosła, ale rodzice by mi nie pozwolili chyba jechać gdzieś w ciemno z nie wiadomo z kim i gdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja nie rozumiem. Porywac do burdelu w Niemczech? Ale po co? Przecież tu ten zawód jest legalny, opodatkowany, chętnych nie brakuje. To po co takie cyrki? Albo to jakieś zmyslone info, albo osoby porywające są wyjątkowo tępe. To nie te czasy,  że się biedne dziewczny porywa. Nie twierdzę, że takie rzeczy nie mają miejsca, ale w dobie legalizacji prostytucji w De, kontroli policji i urzędów skarbowych, to tylko ostatni ...a zrobilby coś takiego. Co oczywiście nie znaczy, że takich ...ow nie ma, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Matka napisał:

Wychowanie, ale jak dobrze wychowywać, czego unikać, przed czym chronić?

Rozmawiać, rozmawiać i tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×