Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona

Wiadomość z PUP o stażu

Polecane posty

Gość Zagubiona

Witam serdecznie. Mam takie pytanie, w sumie to dwa 😊 Może ktoś się już z czymś takim spotkał? Otóż wczoraj zostawiłam w domu telefon. Okazało się, że dzwonili do mnie z PUP oraz wysłali informację o stażu (gdzie, dzień, godzina, żeby zabrać CV). Dzisiaj do nich oddzwoniłam spytać o co chodzi, czy muszę do nich przychodzić czy już do pracodawcy. Odpowiedzieli, że mam się kontaktować z pracodawcą, będzie lista obecności, zaproszono kilka osób. Przechodząc do sedna, czy muszę po tej rozmowie (telefonicznej z PUP) skontaktować się z pracodawcą czy zwyczajnie wstać i iść tego konkretnego dnia na wyznaczoną godzinę? Zawsze myślałam, że w PUP  powinni dać jakiś dokument poświadczający skierowanie na taką rozmowę ale może się mylę. Przyznam, że rok szukam pracy w zawodzie i możecie się domyślić jak się czuję i stresuję. Ponieważ nie chcę zrobić czegoś źle wolę spytać 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Jaki zawód jaki wiek? I czy duże miasto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona
2 godziny temu, Gość Olga napisał:

Jaki zawód jaki wiek? I czy duże miasto? 

Wolałabym nie podawać tych danych z pewnych (wiadomych) względów. Chodzi mi tylko o postępowanie w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

spotkałem się z tym, był to pic na wode fotomontarz
stawka taka że każdy odmawiał pod błachym powodem.
a sam rekruter mówił że to ciezka i ...owa praca 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość Zagubiona napisał:

Wolałabym nie podawać tych danych z pewnych (wiadomych) względów. Chodzi mi tylko o postępowanie w takich przypadkach.

Jakie to pewne wiadome względy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona
Dnia 2.05.2019 o 09:28, Gość gosc napisał:

Jakie to pewne wiadome względy?

Klasyk, czyli chęć pozostania anonimowym. Choć to trudne w dzisiejszych czasach. W każdym razie już się wyjaśnło i od razu idzie się w podane miejsce. Może komuś się przyda, choć lepiej pytać bo z nimi nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×