Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Cukrzyca ciazowa

Polecane posty

Gość Gosc

Czy jest to możliwe żeby dziecko u kobiety z cukrzyca ciążowa nie było duże jeśli nie wprowadziłaby diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże widzisz i nie grzmisz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czy jest to możliwe żeby dziecko u kobiety z cukrzyca ciążowa nie było duże jeśli nie wprowadziłaby diety?

Jesteś nienormalna czy co? To nie tylko kwestia wielkości dziecka ale ryzyko wad 😑 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Boże widzisz i nie grzmisz napisał:

Jesteś nienormalna czy co? To nie tylko kwestia wielkości dziecka ale ryzyko wad 😑 

Chodzi mi bardziej o to czy to nie jeden z dowodów na to że jednak tej cukrzycy nie ma , to że sama też nie tyje, to że badanie na średnia cukru jest w normie pomimo że nie było diety to że mocz jest ok morfologia rowniez ok a glukoza wyszła na czczo dobrze tylko zwymiotowalam bo za szybko wypilam a druga po 4 tygodniach wyszla tylko lekko poza normą w czasie mocnego przeziębienia, czy jest do podstawa  żeby domagać się powtórzenia glukozy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Moje ważyło 2,500, ale cukrzyca ciążowa to duże ryzyko porodu przedwczesnego. Moje dziecko 5 tygodni przed terminem. Koleżanka z cukrzycą dziecko 4200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gda

ja miałam glukozę na czczo po dwóch godzinach podwyższoną niewiele,dostałam skierowanie do szpitala tam po każdym posiłku miałam mierzony cukier i zawsze wychodził w normie więc lekarz powiedział że ja nie mam cukrzycy więc nie stosowałam żadnej diety ,urodziłam dziecko 4,5 kg w 39 tygodniu, synek ma 2 latka jest zdrowy.Dziecko od początku było duże już w 12 tygodniu podczas badań prenatalnych pani doktor powiedziała że płód jest duży i nie mieści się w kadrze, więc to chyba nie wina podwyższonej glukozy. Poza tym w poprzednich dwóch ciążach nie miałam cukrzycy a dzieci też duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chodzi mi bardziej o to czy to nie jeden z dowodów na to że jednak tej cukrzycy nie ma , to że sama też nie tyje, to że badanie na średnia cukru jest w normie pomimo że nie było diety to że mocz jest ok morfologia rowniez ok a glukoza wyszła na czczo dobrze tylko zwymiotowalam bo za szybko wypilam a druga po 4 tygodniach wyszla tylko lekko poza normą w czasie mocnego przeziębienia, czy jest do podstawa  żeby domagać się powtórzenia glukozy, 

moja znajoma miała tylko leciutko podwyższony cukier na czczo i to nie zawsze w granicach 92, 93 a po posiłkach idealną a i tak musiała stosowac insuline na noc żeby ten ranny cukier nie był za duzy, urodziła dziecko w terminie o wadze 3600, diety nie musiała stosować  bo po posiłkach cukier był dobry tylko tą insuline na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chodzi mi bardziej o to czy to nie jeden z dowodów na to że jednak tej cukrzycy nie ma , to że sama też nie tyje, to że badanie na średnia cukru jest w normie pomimo że nie było diety to że mocz jest ok morfologia rowniez ok a glukoza wyszła na czczo dobrze tylko zwymiotowalam bo za szybko wypilam a druga po 4 tygodniach wyszla tylko lekko poza normą w czasie mocnego przeziębienia, czy jest do podstawa  żeby domagać się powtórzenia glukozy, 

moja znajoma miała tylko leciutko podwyższony cukier na czczo i to nie zawsze w granicach 92, 93 a po posiłkach idealną a i tak musiała stosowac insuline na noc żeby ten ranny cukier nie był za duzy, urodziła dziecko w terminie o wadze 3600, diety nie musiała stosować  bo po posiłkach cukier był dobry tylko tą insuline na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×