Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracowo

Jak dograć zmianę pracy będąc zatrudnionym?

Polecane posty

Gość pracowo

Tak jak w temacie, czyli jak dograć zmianę pracy będąc zatrudnionym? Jakie są wasze doświadczenia? Jakieś porady?

Nie mam doświadczenia w tej akurat kwestii. Szukam pracy, bez złożenia wypowiedzenia, bo chce mieć ciągłość pracy, a poza tym nie chcę zostać bez zatrudnienia przy ewentualnym przedłużaniu się tego szukania.

Jak to wygląda w przypadku gdy się dostanie propozycję pracy?

Podpisanej umowy jeszcze nie ma, a wypowiedzenie trzeba już składać.

Jak się można zabezpieczyć? Czy może zaczyna się od podpisania jakiś innych dokumentów jak jakaś wstępna umowa?

Czy zainteresowana firma poczeka jak złożymy wypowiedzenie? Jednak jak się nie ma złożonego wypowiedzenia to się nie poda dokładnej daty kiedy można zacząć pracę.

Jak kto ugryźć?

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Bedzie obowiązywał Cie jakis okres wypowiedzenia wiec szukając nowej pracy musisz go wliczyc w okres tzw zawieszenia kiedy niewiele możesz zrobić w związku z nowa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puug
7 minut temu, marawstala napisał:

Bedzie obowiązywał Cie jakis okres wypowiedzenia wiec szukając nowej pracy musisz go wliczyc w okres tzw zawieszenia kiedy niewiele możesz zrobić w związku z nowa praca

Napisz to bardziej zrozumiale, a nie po kobieceniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
8 minut temu, Gość Puug napisał:

Napisz to bardziej zrozumiale, a nie po kobieceniu. 

Czyli jak zlozysz wypowiedzenie (w zależności od stażu pracy) to bedzie Cie obowiązywał jakis okres w którym nadal pozostaniesz do dyspozycji powiedzmy, ze danej firmy... To okres zabezpieczenia, ktory pracodawca wykorzystuje sobie na szukanie naszego zastępstwa, ale chyba można mieć podpisanych nawet kilka umów jesli tylko czas na to pozwala... Czyli jestes na tyle dyspozycyjny : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowo

Witam. Wiem co to jest okres wypowiedzenia i wiem ile będzie trwał. Chodzi mi o inna kwestię.

Jeśli nowy pracodawca będzie zainteresowany, to jak to wygląda w sytuacji gdy nie mam złożonego jeszcze wypowiedzenia?

Nowemu pracodawcy mogę powiedzieć, że tego i tego mogę zacząć. Wypowiedzenie idę dopiero zanieść.

Czyli jest okres kilku dni, kiedy złożę wypowiedzenie, ale nie mam jeszcze pisemnego potwierdzenia w postaci umowy od nowego pracodawcy.

Jak to dogrywaliście u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×