Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr

Moja żona nie widzi problemu gdy jest obmacywana przez obcych

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 3.05.2019 o 13:20, Gość Piotr napisał:

Przyszedł do nas znajomy mieliśmy uzgodnić kilka spraw. Gdy wchodził żona była w domu  my poszliśmy do warsztatu mieszczącego się dwadzieścia metrów od domu. Była ciekawa kto przyszedł więc zajrzała do nas. Po kilku minutach przyszła znowu tym razem włosy mi dęba stanęły. Otwiera drzwi i mówi że idzie się opalać do ogrodu oczywiście była tylko w klspkach i stringach. Znajomy był bardzo spędzony co raz spoglądał albo na nią lub na mnie. A ta jagdyby nigdy nic prowadziła z nim rozmowę dopytujac o naszych wspólnych znajomych . Stała w drzwiach przodem więc po chwili podeszła do stołu zabierając popielnicze a chodziło jej o to żeby nasz znajomy zobaczył ja też z tyłu bo była w stringach. Koledze zawiesza się głos i co tu kryć był zdziwiony ta sytuacją. Rozmowy z nią na temat jej zachowania nic nie wnoszą 

Z moją jest identycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Specjalnie tak robie jak mój facet za bardzo interesuke się piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

Siedzimy lekko wypici w restauracji, ja obok mnie ona, obok niej jej mąż który był juz najbardziej wypity. Pod zwisającym obrusem zrobiłem jej palcówkę, ona by nie zostać dłużna po mistrzowsku mi go zwaliła. Finał taki ze odwieźliśmy go do domu, biedak zasnął w mundurku. Ona wzięła klucze od altanki na działce, oj działo się :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.05.2019 o 12:18, Gość Piotr napisał:

Moja żona nie widzi problemu gdy jest obmacywana przez obcych facetów. Ma duże piersi i tylek co niestety jest jej jedynym atutem i karta przetargowa w relacjach damsko męskich. Lubi prowokować ubiorem lub jak to bywa czasami  jego brakiem. Za każdym razem jest to obracanie  przez nią w niewinny żart. Śmieje się z tego i ma niezły ubaw. Nie mówię tutaj o dotykania przez ubranie ale rozpinanie biustonosza i zabawę piersiami i to przez różne osoby. Sam byłem wiele razy świadkiem lub w dowiadywalem się od życzliwych ludzi.. Przed naszym znajomym fakt że bardzo nieśmiałym rozebrała się sama. Ma to niestety ujemne skutki. Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji?? Co dalej robić?? 

Normalka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są takie typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
Dnia 24.06.2019 o 16:56, Gość O.C.H. napisał:

Bo w cipce jest moc, a Laska, która się jej nie wstydzi i jednocześnie potrafi ją ochronić przed napastliwym samcem jest wolna.

Widziałem na imprezce dziewczynę, która pozwalała się musnkać po cipce swojemu chłopakowi przy innych gościach. Z jednej strony wyzwolona i wolna jak ptak, a z drugiej pokazująca wyraźnie, że już zajęta.

Wstyd mocno ogranicza, a nieprzezwyciężony powoduje, że pozwalamy nie tym którym powinniśmy. 

Hmm to dziwne co piszesz a zarazem ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
6 minut temu, Gość Kasia@mała napisał:

Hmm to dziwne co piszesz a zarazem ciekawe

Tobie nawet w tłoku dyskretnie palcóweczkę bym zrobił :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

Moj chłopak właśnie tak robi. Widzę że szczególnie lubi musnąc mnie tak przy innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
Przed chwilą, Gość Kasia@mała napisał:

Moj chłopak właśnie tak robi. Widzę że szczególnie lubi musnąc mnie tak przy innych 

 Musnąć ?  :(  Trzy palce bym miał w tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

Chciałbyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
Przed chwilą, Gość Kasia@mała napisał:

Chciałbyś 

Ty nie? Nie kłam! ;)  Powiem ci, to długie wytrenowane w grze w koszykówkę palce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

Chwalisz sie to każdemu wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
8 minut temu, Gość Kasia@mała napisał:

Chwalisz sie to każdemu wolno

 Czym? Długimi palcami? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia@mala

A robiłeś to już kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdks
Dnia 24.06.2019 o 16:56, Gość O.C.H. napisał:

Bo w cipce jest moc, a Laska, która się jej nie wstydzi i jednocześnie potrafi ją ochronić przed napastliwym samcem jest wolna.

Widziałem na imprezce dziewczynę, która pozwalała się musnkać po cipce swojemu chłopakowi przy innych gościach. Z jednej strony wyzwolona i wolna jak ptak, a z drugiej pokazująca wyraźnie, że już zajęta.

Wstyd mocno ogranicza, a nieprzezwyciężony powoduje, że pozwalamy nie tym którym powinniśmy. 

Zgadzam się w cipke jest wyjątkowa siła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ona 30

Nie mialabym problemu. Natret dostalby po gebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tany

Szczególnie uwielbiam jak dobiera się do mojej w tańcu. Wpuszcza swoją nogę między jej nogi... po trzech piosenkach jest mokro... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.08.2019 o 20:55, Gość Tany napisał:

Szczególnie uwielbiam jak dobiera się do mojej w tańcu. Wpuszcza swoją nogę między jej nogi... po trzech piosenkach jest mokro... 

Oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 20:55, Gość Tany napisał:

Szczególnie uwielbiam jak dobiera się do mojej w tańcu. Wpuszcza swoją nogę między jej nogi... po trzech piosenkach jest mokro... 

U kogo jest mokro, u ciebie czy u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×