Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bromek84

Panowie, lubicie patrzeć na przyrodzenia innych facetów?

Polecane posty

Gość Bromek84

Jestem hetero, ale przyznam się, że jarają mnie duże penisy innych facetów. Czasem na saunie jak trafi się jakiś wypasiony to fantazjuję jak rżnie swoją albo moją kobietę. Czuję jakiś rodzaj podniecenia, podziw jak patrzę na takie mięsiste ciężkie pały z dużym hełmem i wielkimi jajami. Jeszcze bardziej mnie kręci jak taki gość na saunie jest ze swoją kobietą i wyobrażam sobie co ona robi z jego penisem;) Dodam, że nie mam ochoty na sex z facetem, co najwyżej może wzięcie do ręki takiego ale nic więcej. Czy Wy też tak macie? Może wynika to z tego, że mam średniego członka (16 cm) i faceci z dużymi mi imponują.... Mam udane życie seksualne i nie mam kompleksów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumak

Też tak mam, ale jeszcze bardziej wolę być podglądanym także przez facetów. Jestem 100% hetero, ale jara mnie jak innym facetom imponuje mój brutal (moja żona go tak nazywa). Na saunie jestem bardzo często. Jak widzę, że gość mi się przygląda to rozstawiam nogi i pobudzam się ręką do lekkiego wzwodu. Jara mnie jak gość aż przygryza sobie wargi;). Mam wtedy mega satysfakcję ze swojego gnata i poczucie dominacji w stadzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×