Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Przełożona mojego męża uwodzi go

Polecane posty

Gość Gosia

Znajoma z pracy mojego męża wyraznie go uwodzi chociaż wie dobrze ze jest żonaty i mamy dziecko w drodze. Mąż nie chce jej dobitnie nic powiedzieć bo ona jest jego przełożona. Wkurza mnie jak pisze do niego o 21 co porabia, niby nic ale jak co drugi dzien dostaje jakieś wiadomości, niby tylko miłe ale nie podoba mi się to. Albo każe mu zostać w pracy pod jakimiś bzdurnymi pretekstami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpisywać nie musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Ty z nia zrób porzadek, jak jeszcze raz zapyta co robi to odpisz za niego i ukróc to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Nie reaguj Ty. Tzn nie bezpośrednio do niej. To Twoj mąż powinien albo zdecydowanie nie odpisywać na takie wiadomości lub w stylu spędzam czas z żoną itp itd albo powiedzieć stanowczo, że nie życzy sobie takich wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niefajna sytuacja. Niestety znam ten problem. Jeśli szefowa Twojego męża jest taka, jaki był mój szef, to mu współczuję.... Nie każdemu da się powiedzieć, że nie życzysz sobie tej nachalnosci. Bywa, że jeśli zrobi się zbyt ciężko, trzeba zmienić pracę, żeby się uwolnić. Albo walczyć... w sądzie.

Istnieje również możliwość, że mąż też z nią flirtuje w pracy, a w domu zgrywa molestowanego bidulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka

Pewnie już ją bzykał,miał być przelotny romans w pracy, numerek na jeden raz a jej się spodobało i chce więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Myślę, że sprawa jest już dawno po Analu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×