Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosć

Czy ja znajdę gdzieć faceta dla którego jest ważniejsza miłosć niz przeszłość nie daje juz sił czasami w tym świcie

Polecane posty

Gość gosć

Witam. Proszę powiedzcie mi co robię źle. Wiem być może powiecie że to fake, lecz nie to moje koszmarne życie. Którego nie wyobrażam sobie bez mężczyzny. Mam 35 lat. Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 16 lat było bardzo ciężko bo byłam dzieckiem ojciec dziecka też, to była impreza nawet nie znam jego imienia. Nie wie nawet że jest ojcem. W wieku 18 lat poznałam starszego mężczyznę 38lat i miał żonę, sypiałam z nim regularnie obiecywał że zostawi żonę. Nie zostawił za to zostawił mnie z brzuchem ale płaci alimenty. Potem w wieku 21 poznałam chłopaka z którym byłam 5 lat wszystko było dobrze niby, ale żałował pieniędzy nie chciał wziąść ślubu powiedział że nie daje rady urodziłam mu dwoje dzieci, odwiedza je regularnie daje prezenty i pieniądze sam bez żadnych sądów niestety tamtych dzieci nie uznaje to przykre dla nich. Potem na imprezie podczas gdy dzieci były z moja mamą zeby nie było w wieku 27 lat poznałam kolejnego który wydawał się mnie kochać ale nie powiedziałam mu że mam 4 dzieci. Kto chce kobietę z dziećmi spotykaliśmy sie tylko u niego. No i stało się znowu zaszłam w ciążę on się cieszył jak szalony więc pomyślałam ze ucieszy się ze mam dzieci. Tak się nie stało owszem odwiedza syna daje mi na niego ale nie jesteśmy razem. Po 30 poznałam faceta ale nie akceptuję moich dzieci nie mieszkamy razem, spotykamy się od 4 lat i spodziewamy się dziecka. Co robię źle co ze mną nie tak. Potrzebuje tylko miłości. Czy są idealni faceci ?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A słyszałaś o antykoncepcji. Co byś pomyślała o facecie, który w każdym porcie ma dziecko ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalola

Zniszczylas sobie życie w młodym wieku. Porzadni faceci nie zwiążą się z Tobą. Taka ilość dzieci z różnymi partnerami zniechęcić nawet rozwodnika z dzieckiem. Poza tym zbyt desperacko szukasz miłości. Przez tyle lat nie dojrzałas i ciągle masz 16 lat z takim bagażem doświadczeń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Ja prdl. Co robisz nie tak? Masz dzieci z kilkoma facetami, nawet w tym nowym juz jestes w ciazy i pytasz? Po tym pierwszym powinnas dbac o to, zeby poznac kogos do zycia, najpierw sie poznac, byc moze wziac slub, dopiero potem ewentualnie myslec o wspolnym dziecku (zobaczyc jaki ten facet bedzie dla twojego dziecka, bo to najwazniejsze). A Ty robisz wszystko, zeby bylo ciezko. Ok, dzieci sa niewinne, sa cudem itp., ale najlepiej dla nich kiedy maja normalny dom i oboje rodzicow. Powinnas lepiej zadbac o antykoncepcje, a nie zachodzic w ciaze z kazdym kolejnym facetem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
19 minut temu, Gość gosć napisał:

Witam. Proszę powiedzcie mi co robię źle. Wiem być może powiecie że to fake, lecz nie to moje koszmarne życie. Którego nie wyobrażam sobie bez mężczyzny. Mam 35 lat. Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 16 lat było bardzo ciężko bo byłam dzieckiem ojciec dziecka też, to była impreza nawet nie znam jego imienia. Nie wie nawet że jest ojcem. W wieku 18 lat poznałam starszego mężczyznę 38lat i miał żonę, sypiałam z nim regularnie obiecywał że zostawi żonę. Nie zostawił za to zostawił mnie z brzuchem ale płaci alimenty. Potem w wieku 21 poznałam chłopaka z którym byłam 5 lat wszystko było dobrze niby, ale żałował pieniędzy nie chciał wziąść ślubu powiedział że nie daje rady urodziłam mu dwoje dzieci, odwiedza je regularnie daje prezenty i pieniądze sam bez żadnych sądów niestety tamtych dzieci nie uznaje to przykre dla nich. Potem na imprezie podczas gdy dzieci były z moja mamą zeby nie było w wieku 27 lat poznałam kolejnego który wydawał się mnie kochać ale nie powiedziałam mu że mam 4 dzieci. Kto chce kobietę z dziećmi spotykaliśmy sie tylko u niego. No i stało się znowu zaszłam w ciążę on się cieszył jak szalony więc pomyślałam ze ucieszy się ze mam dzieci. Tak się nie stało owszem odwiedza syna daje mi na niego ale nie jesteśmy razem. Po 30 poznałam faceta ale nie akceptuję moich dzieci nie mieszkamy razem, spotykamy się od 4 lat i spodziewamy się dziecka. Co robię źle co ze mną nie tak. Potrzebuje tylko miłości. Czy są idealni faceci ?
 

Co z tobą nie tak? Wiesz co to jest antykoncepcja? Myślisz że zlapiesz osła który na całą watahe będzie robił? Trzeba ponosić konsekwencje własnych decyzji. Dzieci będą dorosle wtedy znajdziesz faceta... Chociaż z twoim tempem jeszcze z 5 wydasz na ten świat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
24 minuty temu, Gość gosć napisał:

Witam. Proszę powiedzcie mi co robię źle. Wiem być może powiecie że to fake, lecz nie to moje koszmarne życie. Którego nie wyobrażam sobie bez mężczyzny. Mam 35 lat. Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 16 lat było bardzo ciężko bo byłam dzieckiem ojciec dziecka też, to była impreza nawet nie znam jego imienia. Nie wie nawet że jest ojcem. W wieku 18 lat poznałam starszego mężczyznę 38lat i miał żonę, sypiałam z nim regularnie obiecywał że zostawi żonę. Nie zostawił za to zostawił mnie z brzuchem ale płaci alimenty. Potem w wieku 21 poznałam chłopaka z którym byłam 5 lat wszystko było dobrze niby, ale żałował pieniędzy nie chciał wziąść ślubu powiedział że nie daje rady urodziłam mu dwoje dzieci, odwiedza je regularnie daje prezenty i pieniądze sam bez żadnych sądów niestety tamtych dzieci nie uznaje to przykre dla nich. Potem na imprezie podczas gdy dzieci były z moja mamą zeby nie było w wieku 27 lat poznałam kolejnego który wydawał się mnie kochać ale nie powiedziałam mu że mam 4 dzieci. Kto chce kobietę z dziećmi spotykaliśmy sie tylko u niego. No i stało się znowu zaszłam w ciążę on się cieszył jak szalony więc pomyślałam ze ucieszy się ze mam dzieci. Tak się nie stało owszem odwiedza syna daje mi na niego ale nie jesteśmy razem. Po 30 poznałam faceta ale nie akceptuję moich dzieci nie mieszkamy razem, spotykamy się od 4 lat i spodziewamy się dziecka. Co robię źle co ze mną nie tak. Potrzebuje tylko miłości. Czy są idealni faceci ?
 

Idealni może nie ale bardzo bliscy idalu. Mam takiego. Niesty ty takiego nie znajdziesz z taką ilością dzieci z różnymi mężczyznami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Brzmi zreszta ten temat jak prowokacja. Spotykasz sie z facetem, ktory nie akceptuje twoich dzieci i zachodzisz w ciaze?:O Myslisz w ogole o tych dzieciach, czy tylko o tym, zeby miec bolca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Zreszta, najmniej w tej historii szokuje mnie, ze tak mlodo zostalas mama, reszta to dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile ona ma tych dzieciaków?bo się pogubilam😂😂 i pyta się co z nią nie tak  hehe dobre sobie😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mnie jest ciebie oceniac ale uwazam ze jestes bardzo latwo wierna faceci poprostu cie nie szanuja i to powinnas juz zauwazyc po pierwszej ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja w to nie wierzę. Zmyslona historia. To niemożliwe żeby tyle razy popełnić ten sam błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz

To ile tych dzieci? Teraz 6 dziecko będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

To rzeczywiscie wyglalda na fake, tak bezmyslny chyba nikt nie moze byc. Chyba, ze z desperacji probujesz lapac faceta na dziecko. Ale nawet w tym wypadku po drugim juz mialas okazje zrozumiec, ze taka strategia nic nie da. Co robisz zle? Nic, jestes poprostu pozbawiona mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jpdle. Jesli to nie fake to jednak moja sytuacja nie jest taka zła. Powinnam sie cieszyc ze zostane samotna matka ale przynajmniej mam 29 lat i ojcem dziecka jest ktos kogo znam. Masakra, ale szczerze to trudno mi uwierzyc w wpis powyzej. Autorka sama sobie utrudnia zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prooowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ja znajdę gdzieć faceta dla którego jest ważniejsza miłosć niz przeszłość nie daje juz sił czasami w tym świcie

Autorko, Ty nie szukasz faceta, tylko jelenia, który weźmie na siebie odpowiedzialność za kobietę z przebiegiem większym niż niejedna mężatka czasów PRL-u oraz szóstkę dzieci, z których prawie każde po innym tatusiu. Uważasz, że taka kobieta to dla mężczyzny w tych czasach idealna wybranka? Zastanów się przez chwilę.

Próbujesz ich na dziecko łapać? Już po 3 delikwencie powinnaś się zorientować, że to nie działa, nie mówiąc już w ogóle o tym, że samotna kobieta, która ma dzieci i szuka faceta, z którym chce stworzyć stały związek powinna zainwestować w antykoncepcję, właśnie po to, by w swojej sytuacji nie sprowadzać kolejnych dzieci na świat, a mieć szansę ustabilizować swoją sytuację.

Teraz to zostają Ci tylko albo desperacji, albo chwilowi zapychacze, bo żadne sensowny facet nie będzie chciał kogoś, kto ma takie zaplecze. Nie będzie ryzykował, że jego też wrobisz w dziecko i będzie kolejnym alimentującym tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli dobrze liczę, to jesteś w ciąży z szóstym dzieckiem, z czego tylko dwoje ma tego samego ojca. Ja bym się na tyle dzieci nie zdecydowała nawet z jednym facetem, a co dopiero z pięcioma??? Nie wiesz, co to antykoncepcja? Jak to co robisz źle? Kto normalny zwiąże się na stałe z babką, która z każdym jednym zachodzi w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Wredna napisał:

Ja prdl. Co robisz nie tak? Masz dzieci z kilkoma facetami, nawet w tym nowym juz jestes w ciazy i pytasz? Po tym pierwszym powinnas dbac o to, zeby poznac kogos do zycia, najpierw sie poznac, byc moze wziac slub, dopiero potem ewentualnie myslec o wspolnym dziecku (zobaczyc jaki ten facet bedzie dla twojego dziecka, bo to najwazniejsze). A Ty robisz wszystko, zeby bylo ciezko. Ok, dzieci sa niewinne, sa cudem itp., ale najlepiej dla nich kiedy maja normalny dom i oboje rodzicow. Powinnas lepiej zadbac o antykoncepcje, a nie zachodzic w ciaze z kazdym kolejnym facetem:/

U autorki to serio cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Przecież w Anglii to jest normalka że ma się 6 dzieci i prawie każde z innym. Jednak w Anglii nad tatusiami wiszą alimenty i oni płacą więc kobiety mają się z czego wyżywić. Wiem że Ci trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Anka napisał:

Przecież w Anglii to jest normalka że ma się 6 dzieci i prawie każde z innym. Jednak w Anglii nad tatusiami wiszą alimenty i oni płacą więc kobiety mają się z czego wyżywić. Wiem że Ci trudno. 

Mieszkam w Anglii 7 lat i nie zauważyłam by bylo to normalne. Znam 1 kobietę mająca 5 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack

Nie wierzcie w to przecież to prowo na maxa weźcie ludzie olejcie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.

Ludzie to prowokacja...jestescie bardziej naiwni niz bohaterka historyjki. Lykaja to jak pelikany szczegolnie zakompleksieni faceci, ktorzy szukaja byle topiku by zbluzgac kolejjna glupia i naiwna i sami tez tworza takie historyki by kolo sie krecilo, zenujace.

14 minut temu, Leżaczek napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

6 dzieci, 5 ojców i ty się pytasz co robisz nie tak? Gdybym była facetem nawet bym na taką nie spojrzała. Dajesz się każdemu zapłodnić fuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to prowo już tu było

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To musi być prowo, inaczej tego nie widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Tylko nieudacznik bez honoru utrzymuje obce dzieci za marny seks 

Ale w tym przypadku każdy z ojców utrzymuje tylko swoje dziecko 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Spoko, jeszcze 18 lat, odchowasz najmłodsze i bez obciążenia ruszysz na poszukiwanie miłości. Tylko uważaj, bo jak Ty taka plodna, to może być dłużej a i jeszcze możesz mieć dzieci młodsze od wnuków. Może za kolejne 500 + opłac sobie sterylizacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.05.2019 o 14:27, Gość O zgrozo. napisał:

Ludzie to prowokacja...jestescie bardziej naiwni niz bohaterka historyjki. Lykaja to jak pelikany szczegolnie zakompleksieni faceci, ktorzy szukaja byle topiku by zbluzgac kolejjna glupia i naiwna i sami tez tworza takie historyki by kolo sie krecilo, zenujace.

 

No i już jakaś tępa gówniara musi prowokować ludzi :/ idź lecz się na nogi,bo na mózg za późno,tępa polska ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.05.2019 o 14:27, Gość O zgrozo. napisał:

Ludzie to prowokacja...jestescie bardziej naiwni niz bohaterka historyjki. Lykaja to jak pelikany szczegolnie zakompleksieni faceci, ktorzy szukaja byle topiku by zbluzgac kolejjna glupia i naiwna i sami tez tworza takie historyki by kolo sie krecilo, zenujace.

 

No i już jakaś tępa gówniara musi prowokować ludzi :/ idź lecz się na nogi,bo na mózg za późno,tępa polska ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.05.2019 o 14:27, Gość O zgrozo. napisał:

Ludzie to prowokacja...jestescie bardziej naiwni niz bohaterka historyjki. Lykaja to jak pelikany szczegolnie zakompleksieni faceci, ktorzy szukaja byle topiku by zbluzgac kolejjna glupia i naiwna i sami tez tworza takie historyki by kolo sie krecilo, zenujace.

 

No i już jakaś tępa gówniara musi prowokować ludzi :/ idź lecz się na nogi,bo na mózg za późno,tępa polska ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×