Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandra20

Starania o dziecko

Polecane posty

Muszę wyrzucić gdzieś to wszystko co czuję dlatego piszę tutaj .. Mam już dosyć wszystkiego . Ponad pół roku starań i nic 😞 Na początku testy owulacyjne, wyszukiwanie objawów w necie, mierzenie temperatury obliczania, robienie testow przed miesiaczką i wypatrywanie pół dnia drugiej kreski i za kazdym razem płacz i rozczarowanie .. Ześwirować było można . Postanowiłam udać sie do ginekologa który powiedział mi ze wszystko bardzo ładnie u mnie wygląda ale mam wyluzowac bo czym bardziej bede chciała tym bardziej nic z tego nie bedzie .. Więc wrzuciłam na luz przestałam myśleć o zajsciu w ciaze obliczac dni plodne , mierzyc temperature po prostu stwierdziłam ze przyjdzie samo w odpowiednim momencie mimo to dalej nic z tego 😞 dziś dostałam okres i czuje sie okropnie . Niektórym wszystko w zyciu przychodzi tak łatwo i mają podane wszystko na tacy a ja mam całe życie pod górkę ze wszystkim .. 😞 ludzie którzy nie powinni mieć dzieci albo nie chcą mają je bez problemu a normalni muszą starać sie nawet latami ;( a wy jak długo staracie sie o maluszka? I jak radzicie sobie z każdą porażką ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Mam alergię na męczybuły, które przy pierwszej porażce "zawsze mają pod górkę".

Po roku bezowocnych starań możesz się niepokoić, te kilka miesięcy to minimum. Jak chcesz zobaczyć jak innym wszystko łatwo przychodzi to poczytaj sobie fora ovufriend, naszbocian, tam piszą kobiety które starają się latami, po wielu poronieniach i nieudanych in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja z mężem o pierwsze dziecko staraliśmy się 5 lat! O drugie 4 cykle więc glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A badalas tarczyce? U mnie dopiero jak tsh spadlo do ok 2 to zaszlam w ciaze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia66

Ja starałam się prawie pół roku, od samego początku monitorowałam swoje cykle, ale na początku tylko takim tanimi testami. Później zainwestowałam w komputer cyklu myway. Opłaciło się, dziś używam go jako naturalną antykoncepcję. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×