Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaburzyk

Misoprostol tabletki poronne cytotec arthrotec women help women

Polecane posty

Witam. Posiadam tabletki kompletne z women help women te co na zdjęciu. Jest to 98% zestaw poronny.  Mam dowody wiadomości od organizacji że rzeczywiście były tam kupione. Chętnych proszę na meila aniaburzyk@interia.pl

9jqtowdb0h8o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Długo do Pani szły te tabletki? Bo czytałam że do 2 tyg nawet się czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Anna napisał:

Długo do Pani szły te tabletki? Bo czytałam że do 2 tyg nawet się czeka 

Ja kiedyś zamawialam i dostałam po 6 dniach.. Czytałam  gdzieś że rzeczywiście czasami długo mogą iść bo to z Holandii wysyłane i to przesyłka nie rejestrowana. Ale generalnie tabletki skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Głupie ...ki.Takie to powinny sterylizowac jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Anna napisał:

Długo do Pani szły te tabletki? Bo czytałam że do 2 tyg nawet się czeka 

Ja czekałam dokładnie 16dni.. w międzyczasie znalazłam kogoś kto sprzedawał z ich strony i kupiłam bo już myślałam że nigdy nie dojdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zam

Jak się zamawia z tej strony women? Tam przelew trzeba w euro zrobić? Proszę i pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpo

...ki kupują za grubą kasę, a można kupić za 50 zł w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthrotec

Witam mam na sprzedaż tabletki arthrotec 12 sztuk. Tabletki z apteki ,zapakowane w listku i oryginalnym opakowaniu z długą datą ważności, skuteczne do 12 tygodnia ciąży. W raz z tabletkami dokładna instrukcja ich stosowania. Preferowany odbiór osobisty na terenie Zabrza lub okolic różniesz możliwość wysyłki za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartością Zykfrydniemiecki@wp.pl
12szt 250 zł całe opakowane 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

witam posiadam arthrotec 12 sztuk za 250zł odbior osobisty katowice oraz okolice
olaf.mis@opoczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthrotec

Witam mam tabletki arthrotec 12 sztuk. Tabletki z apteki ,zapakowane w listku i oryginalnym opakowaniu z długą datą ważnośc. Preferowany odbiór osobisty na terenie Katowic lub Zabrza oraz okolic różniesz możliwość wysyłki za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartością annapomoc24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthrotec

Pomagaanna@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthrotec

Witam mam na sprzedaż tabletki arthrotec 12 sztuk. Tabletki z apteki ,zapakowane w listku i oryginalnym opakowaniu z długą datą ważności, skuteczne do 12 tygodnia ciąży. W raz z tabletkami dokładna instrukcja ich stosowania. Preferowany odbiór osobisty na terenie Zabrza lub okolic różniesz możliwość wysyłki za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartością 
12szt 250 zł pomagaanna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×