Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzzka

Rodzić samej czy w towarzystwie?

Polecane posty

Gość Gigi

Chciałam rodzic sama i z perspektywy czasu również cieszę się że mogłam srac pod siebie bez towarzystwa męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloha
5 godzin temu, Gość Gigi napisał:

Chciałam rodzic sama i z perspektywy czasu również cieszę się że mogłam srac pod siebie bez towarzystwa męża. 

Brawo hehe świetna puenta. Popieram koleżanko!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo co tu jest do bycia obrzydzonym.. Poród to naturalna kolej rzeczy, rozumiem, że to może być trochę straszne ale no halo, tak się dzieje od tysięcy lat, to tak samo naturalna rzecz jak oddychanie! Chyba potrzeba więcej świadomości i edukacji w tym zakresie, co chyba w Polsce trochę kuleje. Nie przygotowuje się uczniów do normalnego życia i potem mężowie zamiast wspierać swoje żony uciekają z porodówek.. Mój syn przyszedł na świat w Feminie, w obecności mojego męża i bardzo się cieszę, że tak niezwykłą chwilę przeżywaliśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja ale jaja

Ja rodzilam 2x sn sama. Nie chcialam meza i dobrze bo zrobilam kupe pod siebie i siku 😞 Ale mialam super polozna , wszytsko psoprzatala bez mrugniecia okiem i urodzilam szybciutko. 
Kolega mojego meza byl przy porodzie i sam mowil mezowi, ze to bylo obrzydliwe i teraz nie ma ochoty sie z zona kochac 😞 Ona oczywiscie o niczym nie wie. 
Ja jestem na nie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×