Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Ból w lewej piersi

Polecane posty

Gość Ola

Drogie kobietki, pomóżcie bo oszaleje. Pare dni temu zaczęła mnie bolec lewa pierś, a nawet nie pierś, a w zasadzie jedno miejsce w piersi. Nie czuje jakiegoś konkretnego zgrubienia czy guzka, momentami sobie chyba wmawiam „ooo a może to jakieś mini zgrubienie”. Pierś nie boli mnie gdy nie dotykam. Tylko w momencie przycisnięcia. Nie jest inna od drugiej, nie ma żadnych wycieków, deformacji itp. Rok i 3 miesiące temu urodziłam córeczkę, karmiłam piersią 3 miesiące. Boje się dlaczego nagle pare dni temu pojawił się ten ból przy dotyku. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Oczywiście zapisałam się już do lekarza ale do wizyty chyba oszaleje!

Miała któraś z Was może podobnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiakasia

ja mialam cos podobnego, przeszlo po kilku dniach. nie wiem od czego bolalo, ale zastanawialam sie, czy to nie od tego, ze nad ranem kladlam sobie corke na sobie (ponad roczek miala wtedy i z 10 kg wagi), zeby jeszcze troche pospala. ale pamietam ze mnie cos w piersi bolalo tez gdy ruszalam reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiakasia

ja mialam cos podobnego, przeszlo po kilku dniach. nie wiem od czego bolalo, ale zastanawialam sie, czy to nie od tego, ze nad ranem kladlam sobie corke na sobie (ponad roczek miala wtedy i z 10 kg wagi), zeby jeszcze troche pospala. ale pamietam ze mnie cos w piersi bolalo tez gdy ruszalam reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dotykam i jednak jakbym coś wyczuwała pod palcami twardszego o nie określonych kształtach. Boje się bardzo. Od razu sobie myśle o córeczce. 

Ja małą usypiam kładąc na klatce. Przytula się i zasypia. Myślisz, że to może mieć coś wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spokojnie, nie panikuj. Mnie bolała (kilka tygodni temu) lewa pierś (ból ok 4 tygodni).  W wielkim strachu pobiegłem na usg. Radiolog mnie uspokoił i powiedział że na 10 pacjentek z bólem piersi 9 mówi że to lewa i mowią że nigdy tak nie miały. I kilka dni po tym usg przestała mnie boleć. Nie panikuj, bo często boli lewa pierś, ale koniecznie sprawdz czy wszystko ok. I napisz co na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiakasia

mysle ze skoro boli to raczej jakis uraz a nie nic groznego. daj znac co powie lekarz.  moze to byc od tego ze corke na sobie usypiasz, pewnie troszke juz wazy, jest nacisk na piers pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia66

Może to być niegroźna torbiel, ja miałam taką. Ból pojawiała się około miesiączki i wówczas bolała mnie tylko jedna pierś, a nie jak wcześniej obie. Od razu umówiłam się na USG, miała biopsję i okazało się, że to niegroźna zmiana w przewodzie mlekowym. Dzisiaj nie panikuje bez powodu, i kupiłam sobie taką specjalną rękawicę femi glove, którą badam się zawsze tego samego dnia cyklu. Do rękawicy dołączona była instrukcja, dlatego badanie jest banalne. Oczywiście raz na pół roku kontrolna wizyta na USG. FemiGlove kupiłam również mamie i siostrze, a co 😉 Ja kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dziewczyny, byłam na usg. Okazało się, że to na 99% torbiel o gęstym wypełnieniu. Dla spokoju mam przyjść kontrolnie na usg za 3 miesiące. Pani dr powiedziała, ze absolutnie nie mam się co martwić. Mam tez torbiel jak się okazało w prawej piersi, tyle, źe ta nie boli. W lewej nerce mam torbiel od paru lat ;) 

Ogolnie mogę mieć tendencje do torbieli bo taka już moja odziedziczona po mamie uroda. 

Dziekuje za wszystkie komentarze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×