Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadio

zero seksu

Polecane posty

Gość arkadio

Witam mój problem polega na tym że, od paru miesięcy zero seksu ( od 2 lat sporadycznie). Otóż dwa lata temu moja dziewczyna zaszła w ciąże, wszystko super, od tamtej pory życie seksualne to tragedia. Niby boi się zajść drugi raz w ciąże, ale bierze tabletki anty anty. Kiedy mówię że nie będzie 2 raz w ciąży po drugie bierze tabletki mówię że prezerwatywa wchodzi w grę to w mawia mi że nie lubi. Kupiłem sexowne ubrania przebrania to leżą jeszcze nawet nie rozpakowane, w grę wchodzi tylko mineta, mi lodzika zrobić też nie chce. Palcóweczka czy zabawa dildem to wgl. nie proponować foch na tydzień. Wszystko wszystkim ale już powoli nie wytrzymuje i pojade na rokse :P. Czy ona mnie zdradza, co mam robić aby znowu było jak kiedyś a przed ciążą było super dzień w dzień łomoty. Jakieś tabletki na libido polecacie, kocham ją ale już powoli wygrywa siła wyższa.

Co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee mooo żliii weeee

nie zdradza idio to Ona po prostu nie będzie zajmować się takimi bzdurami, brudzić się, trudzić, pocić, męczyć. Zarażać się i zakażać od ciebie poje bie

 

BO PO CO?!

 

nie warto

 

a tys sam jeszcze dzieciok a zrobiłeś dzieciaka... co za patolodżi

 

weź się za robote, a nie gupoty we łbie

 

dzieckiem się zajmij, niech kobieta jedzie na pół miesiąca urlopu

 

seks jest zbędny. żenujący. ohydny, żałosny

lepsze są czynności do wykonania,

 

Idz na wazektomię. Po miesiącu powiedz jej że jesteś po wazektomii i dziecka nie zrobisz. pokaż jej papier, że przeszedłeś zabieg.jeśli ona nadal nie będzie chciała seksu [a na pewno tak, skoro ci nie ssie], to po prostu NIE CHCE jak każda normalna mądra kobieta zjamowac się taką żenuą.

znajdź se kochankę /prostytutkę a na dziecko łóż 500 złotych meisiecznie nieoficjalnie lub prawnie [weź rozwód]

i dorośnij, bachorze

a nie myślisz tylko co masz w worze i żeby to zrzucić z siebie poje bie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×