Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
trelemorele

Ból oka

Polecane posty

Hej, 

3 dni temu zaczelo mnie bolec oko glownie kiedy go dotykalam. Wczoraj jak wstalam zauwazylam ze powieka jest delikatnie spuchnieta i bol sie nasilil. Zapisalam sie do lekarza okulisty Pani stwierdzila ze za bardzo tam nic nie widac ale ze to jest gradowka i ze to ze stresu i wgl, przepisala masc i krople i kazala trzymac diete ze za oczy odpowiedziana jest watroba o powiedziaa ze powinno sie samo wchlonac. 

Czytalam o gradowce i podobno jest to bezbolesne a ja czuje lekki bol przy mruganiu i dotykaniu. Wspomne ze nie mam zadnego guzka czy cos tylko lekka opuchlizne dzis to nawet nie jest zaczerwienione. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea Delibes

Nie wiem czy takie bezbolesne.... najlepiej w takim przypadku iść po prostu do okulisty i tyle 😉 Ja miałam taki guzek, z ropą faktycznie. I  u mnie okazała sie  gradówka. Trafiłam tez na bardzo dobrego okulistę w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie, gdzie dobrano mi odpowiednie leczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn bólu oka może być wiele, dlatego lepiej skonsultować się z lekarzem – warszawiakom polecam moją sprawdzoną przychodnię Dr Nowosielska. pani doktor w tej klinice wykryła i usunęła moją zaćmę, dobierając mi taką soczewkę, że już nie muszę na co dzień nosić okularów, wystarczą do czytania i komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×