Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna20

Mam 20 lat a mój partner...41

Polecane posty

Gość Justyna20

Cześć.Mam na imię Justyna i chciałabym się z wami, doświadczonymi i mądrymi kobietami podzielić moja historią i zapytać o zdanie.Mam 20 lat a mój facet 41.Jestem jak narazie studentką,dziecinną,rozrywkową i wesołą,ale nie stronie od nauki.Z moim partnerem jestem długi czas. Poznaliśmy się jak miałam 18 lat.Na początku było jak w bajce.On opiekował się mną,zabierał mnie na różne spacery i wyjścia.Ja nie byłam mu dłużna bo też go zapraszałam a to na lody a do kina, w jego urodziny gdy miałam już 19 lat pojechaliśmy na 3 dni do Poznania.I wszystko było takie super, ja byłam wesoła nastolatka a on dojrzałym który mnie kochał.Do czasu,ostatniego razu powiedział mi że chciałby założyć ze mną rodzinę... Nie bardzo mi się to spodobało.W końcu jestem gówniarą, mam 20 lat a za 4 lata kończę studia o których marzyłam.On dziwnie zaczął się zachowywać.Unika mnie, traktuje jak starszą kobietę a nie młodą partnerkę.Stwierdził że mam 20 lat i pora myśleć poważniej.I teraz mam dylemat czy ja rzeczywiście powinnam dorosnąć czy to on na siłę robi ze mnie starszą niż się da?.Wiem że wiele dziewczyn ma 20 lat i dzieci ale ja uważam że jestem na nie o wiele za młoda, mam 20 lat... A on z kolei nie traktuje mnie tak jak traktował kiedyś.O co mu chodzi i jak mu powiedzieć że jestem nadal ta sama dziewczyna i nie chce ślubu ani dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20

Dodam jeszcze że mój starszy facet jest również rozrykowym mężczyzna.Po 1 kierunku studiów,z dobrego domu, ma 2 młodszego rodzeństwa.Ja byłam jedynaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz zostanę tu zjechana przez wiele kobiet ale uważam że nadal jesteś dzieckiem 😕 Takim samym jak mając 18 lat.Czytając twoją historię i styl pisania jest mi po prostu przykro,że młodziutka dziewczyna ma takiego gacha, który zabiera jej piękne,beztroskie lata.Moja rada po prostu go zostaw, to stary facet który chce cie wydorośleć na siłę, dla własnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo

Provo, marne prove, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1995

Gosc ma rację, masz 20 lat, i jesteś już młoda kobieta a nie 18 latka.Dorosnij dziewczyno!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 1995 napisał:

Gosc ma rację, masz 20 lat, i jesteś już młoda kobieta a nie 18 latka.Dorosnij dziewczyno!!! 

Nie ma żadnej różnicy między 18 a 20 letnią dziewczyną.Dalej powinna się bawić i nie mieć mieszania w głowie przez jakiegoś typa w wieku jej ojca 👌😕🙄 Może to w jego oczach coś jest nie tak jak widzi różnice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20

Tak  ma m20 i dobrze lodzika robie, to mu sie bardzo podoba.

Ale nie chce sie z nim wiazac, bylo dobrze, sponsorowal wszystko, ja dawalam cialo.

Ale nie rodzina!!!! Za wczesnie na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20
Przed chwilą, Gość Justyna20 napisał:

Tak  ma m20 i dobrze lodzika robie, to mu sie bardzo podoba.

Ale nie chce sie z nim wiazac, bylo dobrze, sponsorowal wszystko, ja dawalam cialo.

Ale nie rodzina!!!! Za wczesnie na to!

To klon.Nie sponsorował mnie bo ja mu również stawiałam wyjścia, nawet w jego 40 urodziny zabrałam go do Poznania w którym nie był.I nie chce rodziny bo jestem za młoda na to i chcę skończyć studia :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20

To prawda, moj ojciec ma 45 lat, a mama 40.

Ale ja go lubie, zakochalam sie.

Ojciec to alko.

Jakos musze sobie radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość magda

w sumie fajnie że nie spieszysz sie do dorosłości 😄 czasy sie zmieniaja i 21 latka zachowujaca sie jak 15 to nic zlego 🙂 obie bardzo młode i głupiutkie, a na rodzinę jest czas spokojnie pod 30 jak sie wyszumisz to możesz myśleć 😁 ja urodziłam jak miałam 28 i byłam wtedy ani za młoda ani za stara 🙂 20 to dziecko jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20

Chce skonczyc studia.

On mnie wspiera finansowo. Bo jestem z patologocznej rodziny.

Nie chce zakladac rodziny. On nie jestes facetem moich marzen,!

Co mam robic?

Moe mam go zostawic? Ale sobie nie poradze.

Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20

Ale za co mam zyc?

Bez niego nie dam rady.

Nie spiesze, sie bo nie mam na to kasy! Jestem z patologicznej rodziny.

 Za co utrzymam dziecko.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecznie młoda nie będziesz ale rozumiem twoje obawy.Najlepiej zostaw tego starego kloca, szybciej przy nim zgnijesz niż dojrzejesz.Dziewczyna w takich związkach szybko sie starzeje.Bo mężczyzna nalega na jej dorosła psychike której owa 20 czy nawet 27 latka nie ma obowiązku posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20
3 minuty temu, Gość Gość magda napisał:

w sumie fajnie że nie spieszysz sie do dorosłości 😄 czasy sie zmieniaja i 21 latka zachowujaca sie jak 15 to nic zlego 🙂 obie bardzo młode i głupiutkie, a na rodzinę jest czas spokojnie pod 30 jak sie wyszumisz to możesz myśleć 😁 ja urodziłam jak miałam 28 i byłam wtedy ani za młoda ani za stara 🙂 20 to dziecko jeszcze 

Dziękuję za opinie :x Mieszkamy niedaleko siebie i wiem że i tak spotkałabym go codziennie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20

Ale  ja sobie bez niego w zyciu nie poradze. Nie skoncze studiow.

A lubie sex i on ma to co chce. Ale teraz wymaga coaraz wiecej, nowe pozy, itp.

Ale i tak robie co chce bo ja nie mam wyjscia.

Musze skonczyc studia.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna20
8 minut temu, Gość Justyna20 napisał:

To prawda, moj ojciec ma 45 lat, a mama 40.

Ale ja go lubie, zakochalam sie.

Ojciec to alko.

Jakos musze sobie radzic.

 

5 minut temu, Gość Justyna20 napisał:

Chce skonczyc studia.

On mnie wspiera finansowo. Bo jestem z patologocznej rodziny.

Nie chce zakladac rodziny. On nie jestes facetem moich marzen,!

Co mam robic?

Moe mam go zostawic? Ale sobie nie poradze.

Eh

 

3 minuty temu, Gość Justyna20 napisał:

Ale za co mam zyc?

Bez niego nie dam rady.

Nie spiesze, sie bo nie mam na to kasy! Jestem z patologicznej rodziny.

 Za co utrzymam dziecko.?

Te wpisy pisze ktoś za mnie Proszę na nie nie reagować.Mój tata nie pije alkoholu a mój partner nie był moim sponsorem.Widac zolc sie wylewa od sfrustrowanych kobiet a ja tylko proszę o rade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

Mundra studentko z podstarzalym facecikiem

jakiej porady tu szukasz????

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sjisiwiw

I nie chciej dzieci nawet mając 30 lat.Nikt ci nie karze dziewczyno.Nawet cieszę się, czytając takie wpisy że dziewczyny nie chcą szybciej dorastac.A patrząc na te obecne gwiazdki maja po 15 i 16 lat a udaja dojrzałe kobiety.Ty miej około 20-23 więcej , bądź dzieckiem czy kim chcesz i baw się.Goscia zostaw w cholerę bo on musi mieć zaburzenia jak uważa że 20 latka już powinna myśleć o dzieciach Może on lubi nastolatki? A jak masz 20 to uważa cie za dorosła?Zaburzony jakiś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej
Przed chwilą, Gość Gość sjisiwiw napisał:

I nie chciej dzieci nawet mając 30 lat.Nikt ci nie karze dziewczyno.Nawet cieszę się, czytając takie wpisy że dziewczyny nie chcą szybciej dorastac.A patrząc na te obecne gwiazdki maja po 15 i 16 lat a udaja dojrzałe kobiety.Ty miej około 20-23 więcej , bądź dzieckiem czy kim chcesz i baw się.Goscia zostaw w cholerę bo on musi mieć zaburzenia jak uważa że 20 latka już powinna myśleć o dzieciach Może on lubi nastolatki? A jak masz 20 to uważa cie za dorosła?Zaburzony jakiś jest

Nastoletni urok maja nawet 22 latki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość hej napisał:

Nastoletni urok maja nawet 22 latki

 

Urok nie jest najwazniejszy ale z gosciem cos nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech szuka baby w swoim wieku i da ci spokoj.Nie słuchaj tego typa.Zaburzony jest i ty dalej jesteś za młodziutja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol

Autorko postu nie dziw się 40 letniemu facetowi, jego czas się kończy. Dzieci  mają mówić do niego dziadku ??? 

Nie dogadacie się, jeśli dla Ciebie za wcześnie... szukaj młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Powiedz mu, że jesteś młoda i czujesz się zbyt młoda na dziecko. Masz inne plany. Dziecko będziesz mieć po studiach za 5-7 lat. Powinien to zrozumieć, w końcu sam się nie śpieszył i wiedział, że wiąże się z młodą osobą. Jak nie zrozumie, krzyż mu na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat

Patologia.

Co tu wiecej pisac, mloda dziewczyna bzyka sie z facetem w wieku swojego ojca.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość pat napisał:

Patologia.

Co tu wiecej pisac, mloda dziewczyna bzyka sie z facetem w wieku swojego ojca.

 

Raczej małolata ulega staremu dziadowi który robi z niej dorosła kobiete.Szkoda słów nawet ble.20 latka to jak 15 latke bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retim

Justyna, jestes skarbem dla takiego faceta. Masz wszystko o czym marzy czterdziestolatek: jestes mloda, swieza, pewno ladna i zgrabna. Dla starzejacego sie faceta nie ma nic cenniejszego. On chce sie z toba zwiazac, zebys mu po prostu nie uciekla.

On wprowadza cie w zycie, daje bezpieczenstwo, ty dajesz mu mlodosc i urode (nie masz i nigdy wiecej  nie bedziesz miala w zyciu nic cenniejszego dla mezczyzn). On na 100% peka z dumy, ze ma taka kobiete, o ktorej faceci w jego wieku moze tylko pomarzyc i sie oblizac przez szybe.

Nie do konca wiem, ktore posty sa twoje, wiec nie wiem dlaczego jestes z nim, co ci sie podoba w tym zwiazku.  A to jest najwazniesze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemowit

Ona go wykorzystuje, przecież to czysty sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop

patologia i prostytucja

obrzydliwe, bzyka sie z facetem w wieku jej ojca.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścierwo i pomyje

Teraz taka młodzież, co za syf i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×