Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia

Młode mamy a nowe znajomości :)

Polecane posty

Gość Julia

Cześć dziewczyny, mam 29 lat i wkrótce zostanę mamą. W mieście w którym mieszkam nie mam kolezanek mających małe dzieci, albo są to starsze dziewczyny i dzieci odchowane albo szalone 30 tki bez takich planów 🙂 czy będąc w ciąży albo po porodzie, w szkole rodzenia czy na spacerach z wózkiem udało wam się zapoznać nowe osoby i zaprzyjaźnić? Nie chodzi mi o tłum ciężarnych, ale chociaż 1 osobę z którą porozmawiam nie tylko o dzieciach, ale która będzie mnie rozumiec w obecnej sytuacji bardziej niż reszta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

29 lat powinnas w tym czasie robic kariere, doksztalcac sie, podrozowac.zmarnowalas zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja poznałam dwie bardzo fajne koleżanki na zajęciach dla maluchów. Sporadycznie, ale spotykamy się do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja poznałam dwie bardzo fajne koleżanki na zajęciach dla maluchów. Sporadycznie, ale spotykamy się do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
17 minut temu, Gość Koko napisał:

29 lat powinnas w tym czasie robic kariere, doksztalcac sie, podrozowac.zmarnowalas zycie

Hahahah tak się składa że robiłam to przez ostatnie 10 lat i będę to robić nadal, a nie mam ochoty czekać dłużej i narażać się na dziecko z downem . Dwa dla mnie dziecko to nie kula u nogi, są opiekunki, żłobki, żal mi ciebie kimkolwiek jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Koko napisał:

29 lat powinnas w tym czasie robic kariere, doksztalcac sie, podrozowac.zmarnowalas zycie

a ty robisz czy siedzis na forum i udzielasz dobrysz rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
34 minuty temu, Gość Julia napisał:

narażać się na dziecko z downem 

Nie mniej jesteś najprawdopodobniej podobnym prymitywem do komentującego wcześniej, bo chcesz mieć tylko jedno jedyne. Nie przysłużysz się Państwu odnośnie zwiększania przyrostu naturalnego. Przy 4 dzieciach (4 powstają z 2) jest zerowy. Każde dziecko więcej powoduje dodatni przyrost, każde mniej -ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
7 minut temu, Gość Jan napisał:

Nie mniej jesteś najprawdopodobniej podobnym prymitywem do komentującego wcześniej, bo chcesz mieć tylko jedno jedyne. Nie przysłużysz się Państwu odnośnie zwiększania przyrostu naturalnego. Przy 4 dzieciach (4 powstają z 2) jest zerowy. Każde dziecko więcej powoduje dodatni przyrost, każde mniej -ujemny.

Hahhaha twoja wypowiedź świadczy o Tobie. Nigdzie nie napisałam ile chce mieć więc stuknij się w łeb trollu i sam zajmij produkcją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez sie nad tym zastanawiam i powiem Ci szczerze ze bardzo chciałabym kogos poznać. Jakas przyjazna mame. Moja siostra akurat na porodówce poznala kolezanke. Maja kontakt choc niezbyt czesty. Perspektywa bycia samotna matka juz jest dla mnie trudna. I wiem ze na nikogo nie moge zbytnio liczyc wiec mam nadzieje ze poznam kogos w szpitalu czy u lekarza badz na placu zabaw kto bedzie chcial ze mna porozmawiac. Brakuje mi tego. Jestesmy w tym samym wieku. Rodze za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez sie nad tym zastanawiam i powiem Ci szczerze ze bardzo chciałabym kogos poznać. Jakas przyjazna mame. Moja siostra akurat na porodówce poznala kolezanke. Maja kontakt choc niezbyt czesty. Perspektywa bycia samotna matka juz jest dla mnie trudna. I wiem ze na nikogo nie moge zbytnio liczyc wiec mam nadzieje ze poznam kogos w szpitalu czy u lekarza badz na placu zabaw kto bedzie chcial ze mna porozmawiac. Brakuje mi tego. Jestesmy w tym samym wieku. Rodze za 3 tygodnie.

A skąd jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka

Ja swoją obecną najlepszą kumpelę poznałam w klinice porodowej Femina. Byłyśmy wtedy obie w durgim trymestrze i zaczęłyśmy po prostu ze sobą rozmawiać. Tak się zżyłyśmy, że w następne wakacje jechałyśmy już razem z maluchami nad morze! 😄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Julia napisał:

A skąd jesteś? 

Okoloce Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Okoloce Poznania

A dokładniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A dokładniej? 

Pytam, bo ja też w tym wieku i okolicach i z małym dzieckiem i również chętnie bym pogadała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dokładniej? 

Gniezno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gniezno 🙂

Luboń, daleko na wspólne spacery 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Luboń, daleko na wspólne spacery 😉

Szkoda. 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
16 godzin temu, Gość Ola napisał:

Hahhaha twoja wypowiedź świadczy o Tobie. Nigdzie nie napisałam ile chce mieć więc stuknij się w łeb trollu i sam zajmij produkcją 

Dokładnie -o mnie, a Twoja -o Tobie. Ile dzieci chcesz mieć, a ile masz teraz -to jest ta zasadnicza różnica. Tak więc teraz wspierasz ujemny przyrost i nie pali Ci się aby to zmienić, boś "za biedna" na większą ilość dzieci w rodzinie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka Feminy

Ale ludzie spokojnie! Nie skaczmy sobie do gardeł 🙂 To ma być miłe forum dla mam, także proponuję pozostać w temacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja poznałam na spacerach w parku. Dużo mam tam spaceruje i poznałam dwie z którymi czasem razem spacerujemy. Dzieci mają starsze od mojej córki o kilka miesięcy więc też w wózku jeżdżą. Mam też koleżankę z pracy którą urodziła 2 miesiące przede mną i też czasem się spotkamy. I daleka znajoma która kiedyś nie była zbyt moja koleżanka a od kiedy jest mama to fajnie się gada. No i mam też sąsiadki które od kiedy mam dziecko często zagaduja. Ale one mają trochę starsze dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×