Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możemy napisać tutaj zupełnie na serio jakie najgorsze słowa usłyszałyście od męża

Polecane posty

Gość Gość

Ja mam wrażenie, że prawiczki z kafe mają zaburzony obraz rzeczywistości przez brak kontaktu z prawdziwymi kobietami i przesiadywaniu na forum dla "staraczek". Nikt się nie będzie za wami uganiał, żeby "wrobić" w dziecko. Zwłaszcza w waszej sytuacji życiowej, która zapewne jest mocno nieciekawa. Jest pełno facetów do tego. Ja nie chcę mieć dzieci i nie jestem już taka młoda, zawsze trafiałam na facetów, którzy chcieli, miałam z tego powodu pewien problem w związkach, w zeszłym roku rozstałam się z kimś również z powodu różnicy w tej kwestii. Facet w zasadzie od początku deklarował, że chce i mnie namawiał. Teraz spotykam się z dużo młodszym i on również chce mieć dzieci, tak w przyszłości, niekoniecznie ze mną, ale jest to jedno z jego życiowych dążeń. Szczerze to ja wśród znajomych znam więcej par, w których ona nie chce, a on już owszem. Albo ona jest/była w ciąży z rozsądku, bo wiek, bo sro.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert
22 godziny temu, Gość Bimba napisał:

A jak to świadczy o facetach???

Nie zastanawiałeś się mądralo?

Leci do dziewuchy po glinianych kierunku, pakuje się jej między nogi i robi dzieciaka! Nawet kondona za 5 zł nie kupi, bo mu szkoda kasy! A potem zdziwiony ze alimenty ma płacić.

Ona głupia a on nie???

Pisze się bąbelek! Już mam dość czytania twoich błędów w każdym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"marzycie o ślubie jak z bajki i o wszędobylskich kaszojadach a nie jestescie wstanie znaleźć nawet dobrego męża, który będzie was po prostu kochał bo wasze kobiece móżdżki nie sa wstanie poczekać tych 3 lat dluzej"

Tia.. Kochał.. Wy wszyscy jesteście tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×