Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka chce zabrać 2,5 latkę do kina!

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jak przemówić jej do rozumu. Dziecko w tym wieku nawet nie powinno patrzeć na TV, kształtować psychiki w towarzystwie hałasu odbiornika telewizyjnego czy też radia a ta pragnie zaserwować jej taki szok poznawczy. Chyba  nie zdaje sobie sprawy w jak negatywny sposób odbije się to na jej rozwoju emocjonalnym i inteligencji ;/ A ta nic, świetna seans Krainy Cudów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

niech zabierze, niz reklamy sie skonczą to juz bedzie po jej seansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Dokladnie j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl

Ja zabralam corke w tym wieku. Pszczolka Maja, bylysmy jedyne na sali. Corka mogla sie dowolnie wybiegac 🙂

Z seansu wyszlysmy jakies pol godziny przed czasem. Ale fajnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale to jej dziecko nie twoje to dlaczego się wtrącasz. Kolejna mądra która wszystkie dzieci chce wybawić z rąk okropnych, wyrodnych rodziców. Chce to niech bierze jak dziecko będzie niegrzeczne  to i tak wyjdą. Dzieci nie powinny oglądać telewizji a i tak 3/4 rodziców ma to gdzieś i dziecko siedzi i ogląda. Jedno wyjście co kina przecież nie sprawi że dziecko będzie ślepe,głuche i głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Idź do opieki społecznej ją zgłoś. Przecież zabranie dziecka do kina to znęcanie się nad nim. A tak poważnie jej dziecko jej decyzja i tak pewnie taka 2,5 latka nie wysiedzi długo więc prędko wyjdą. A Ciebie autorko nie rozumie często się tak wtrącasz w wychowanie dzieci swoich koleżanek? Bo jeśli tak to ja nie wiem dlaczego one jeszcze z Tobą rozmawiają gdyby mi ktoś próbował na siłę wciskać co jest dobre a co złe dla mojego dziecka to bym chyba zabiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Chyba  nie zdaje sobie sprawy w jak negatywny sposób odbije się to na jej rozwoju emocjonalnym i inteligencji 

Na Twoim jak widać odbiło się coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi

Moje dziecko było w wielu 1.5 roku pierwszy raz w kinie. Uwielbia kino teatr . Balet najbardziej mimo że z reguły 2 h trwa seans. Jest bardzo inteligentna. Ten topik to jakieś prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×