Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lara

Zwariuje! 16 miesięczne dziecko nie śpi w nocy!!

Polecane posty

Gość Lara

Moja corka 16 mieisiecy nie przesypia całej nocy. Budzi się 2-3 razy. Raz na mleko i pozostałe tak poprostu na chwile. Odkąd się urodziła nie przespała całej nocy, a ja czasami już wariuje! Marzeniem moim jest się w końcu normalnie wyspać! Co robię nie tak? 

Plan wieczorny:

godz 18 - podwieczorek/owoc czy wędlina 

godz 19.30 - kąpiel i zabawa w wannie

godz ok 20.10 - idzie spać przytulona do mnie

godz 2-3 - budzi się na mleko (nie daje się oszukać wodą)

godz 5 - budzi się na chwile, dostaje pić, czasami muszę pobujać i idzie spac dalej. 

Dodam, że mała ma już 16 zębów, wiec to nie powód jej budzenia. Temperatura w pokoju to ok 21 stopni. 

 

POMOCY ! :( 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

Jak to się dzieje, że dziecku nie dajesz kolacji? Owoc czy wędlina na kolacje? Ma na tym noc przespać? To prowokacja czy jesteś niepowazna? 

Zrób dziecku normalna kolacje. Mój syn ma ponad 2 lata ale kolacje je od dawna. Do tej wędliny daj dziecku chleba z maslem, pokrój pomidora, jakieś warzywa. Biedna mała jest głodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj jej kasze na mleku na noc albo ryż na mleku badz bialy ser z jogurtem. 

Faktycznie ona glodna jest. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie je wieczorem, to może być powód. Butla przed snem, czasem lepiej z pół godz zanim się na dobre położy, żeby jej się nie cofalo.  Mój syn ma 2 lata i też się budzi kilka razy,  czasem przesypia do 5 i dzień dobry. A w wieku 16mies zaczely isc piątki.Starszy przespał pierwszą noc w wieku 4 lat. I nic nie pomagało, żadne sztuczki.  Taki model. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Glodzisz dzieckp i dziwisz sie ze spac nie moze. Sama wez na kolacje zjedz jabluszko i sama zobaczysz jak cie w koszkach bedzie skrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Glodzisz dziecko? Napisałam plan wieczorny, a dziecko np je tyle na obiad o godz 16, ze później na kolacje nie ma mowy żeby zjadła kanapki czy coś konkretniejszego. Podjada coś do kolacji typu wędlina, owoce, musy owocowe, jogurt. Do snu je 210ml mleka modyfikowanego z 3 mostkami kaszki mannej dla zagęszczenia. Budzi się 2-3 raczej z przyzwyczajenia niż z głodu moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×