Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile dni/ tygodni powinien mieć noworodek żeby wyjść na pierwszy spacer?

Polecane posty

Gość Gość

Wczoraj wyszliśmy z córką że szpitala i zastanawiam się ile odczekać żeby pójść na pierwszy spacer. Ile miały wasze dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Z pierwszym dzieckiem byłam tak pdzerazliwona że na pierwszy spacer wyszliśmy gdy mała miała miesiąc co chwilę coś mi nie pasowało a tego dnia za gorąco tego za zimno tego zbyt mocny wiatr... Z drugim dzieckiem już taka nienormalna nie byłam w dzień wyjścia że szpitala ( 6 dzień życia) wyszliśmy na krótki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zależy od pogody, córkę urodziłam kiedy była piękna pogoda, wróciłam że szpitala koło południa i jeszcze tego samego dnia poszliśmy na 15 minutowy spacer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbC

U nas po prawie 3 tygodniach ale to dlatego że lekarz kazał czekac az syn dobije wagą do 3 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grri

Pierwsze dziecko, 11 lat temu, werandowalam przez tydzien, choc byl srodek maja i ladna pogoda, hehe. Wplyw babc i poloznej starej daty.

2 lata temu urodzil sie synek, na 6 dobe wyszlismy do domu a nastepnego dnia musielismy sie stawic na badanie serduszka, takze juz sie nie cackalam i wychodzilam codziennie. Byl marzec i pogoda w kratke. Jednego wieczora, jak jeszcze bylismy w szpitalu, padal snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinien mieć co najmniej 18 lat. Wcześniej będzie przeszkadzał innym na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Córkę urodziłam w połowie grudnia a na pierwszy spacer wyszliśmy 1 stycznia. Niestety przez panujący w tym okresie smog nasze spacery były krótkie i nie za częste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tula

Wychodzisz ze szpitala idziesz na spacer .Nie werandujesz nie czekasz dni ani  tyg .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×