Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Karmienie po bromergonie

Polecane posty

Gość Gość

Jak w tytule dostałam bromergon na zahamowanie lakatacji lekarz powiedzial mi ze mogę dalej karmić choć mleka będzie z dnia na dzień mniej napiszcie mi proszę czy któraś z Was też brała ten lek i jeszcze karmiła a może odstawić dziecko całkowicie bo zaszkodzi z góry uprzedzam że dziecko jest już na tyle duże że spokojnie bez "cycusia" sobie poradzi ale jest bardzo przyzwyczajone dlatego też są cyrki z tego powodu z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak w tytule dostałam bromergon na zahamowanie lakatacji lekarz powiedzial mi ze mogę dalej karmić choć mleka będzie z dnia na dzień mniej napiszcie mi proszę czy któraś z Was też brała ten lek i jeszcze karmiła a może odstawić dziecko całkowicie bo zaszkodzi z góry uprzedzam że dziecko jest już na tyle duże że spokojnie bez "cycusia" sobie poradzi ale jest bardzo przyzwyczajone dlatego też są cyrki z tego powodu z góry dziękuję za pomoc

Jeżeli lekarz powiedział ci, że możesz nadal karmić to napewno dziecku nic się nie stanie. Ja z chwilą zaczęcia brania bromergonu przestałam karmić. Ponieważ uważałam, że stopniowe odstawianie dziecka jest bez sensu, Gdzieś dwie czy trzy noce  były trochę ciężkie ale wtedy mąż zajmował się małym. W miarę szybko dziecko się odzwyczaiło od piersi, a u mnie była jeszcze taka sytuacja, że moje dziecko nie ssało smoka tylko pierś traktowało jak smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×