Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julita

Dziwna szwagierka... naśladuje i...

Polecane posty

Gość Julita

Hej, dziewczyny. Moja szwagierka jest naprawdę dziwna. Jeśli coś sobie kupię to ona natychmiast szuka czegoś podobnego,ale najlepiej drozszego. Jak ma do mnie przyjechać to stroi się jak głupia mimo że niedawno była szara myszą, obwiesza się biżuteria i zakłada obcisłe ...enki jak na randkę.. Ale co ciekawe robi to jak przyjeżdża ze swoim mężem, bo jak sama to wygląda jak lump w złym tego słowa znaczeniu. Kiedyś moja koleżanka była u nas jak ona wpadła z mężem i stwierdziła, że jej mąż ciągle mi się przygląda i że może to dziwne ale wg niej to on na mnie leci. Skwitowala że jej zdaniem szwagierka to widzi i nie chce wypaść gorzej odemnie itd blabla... Czy to możliwe? Najpierw uznałam że to głupota ale ona faktycznie we wszystkim stara się być "lepsza" jak on jest obok. Jednocześnie zaczęła opowiadać przy nas jakie to ma powodzenie u kolegów z pracy. Przecież to chore?! Czy mialyscie takie sytuacje? To jej mąż to powinien ją kochać a ona nie powinna widziec we mnie rywalki. Jesteśmy całkiem inne z wyglądu, kompletne przeciwieństwa jeśli chodzi o wzrost, wymiary, gust, makijaż, itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorki

To sobie męża znalazła buhahahhaha olej to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola

A jak wyglądacie że inaczej? Przypuszczam że ona jest brzydka poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Mam podobnie szwagierka(siostra męża) wszystko skopiowała ode mnie cały „styl” kiedyś chodziła tylko w glanach koszulkach takich metalowych a tera jak zobaczyła u mnie buty Z jednej z sieciówek w której ubieram się regularnie stwierdziła ze to buty z jej ulubionego sklepu. Tez kupuje rzeczy takie hak mam albo podobne i kwituje ze musiała sobie to kupić musiała. Ogólnie jest irytująca bo jeszcze strasznie sztuczna w swoim zachowaniu. I wiecznie jak już słyszę „ no kochana” no co ty 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgh

Olej to i tyle jak ona tak myśli i widzi w tobie rywalkę to któregoś razu ty się gorzej ubierz jak oni przyjdą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

A czy to takie ważne jak wyglądamy :)? Ja wysoka i szczupła ale biust mam, ona niska, trochę krępa, mały biust, ja długie włosy jasny brąz, ona krótkie coś śliwka bordo, ona obwieszona metalowymi i plastikowymi bransoletkami, ja tylko coś małego ze złota czy srebra, ja raczej ...enki ona spodnie, ale ostatnio zgapia ze mnie wszystko, ona robi w budżetowce i ciągle narzeka, ja pracuje w firmie prywatnej i rozwijam się, zarabiam coraz wiecej. Nie uważam się za lepsza, choć szczerze... Nie zazdroszczę i bym się nie zamieniła z nią na nic... Nie znaczy to że nie jest lepsza w innych kwestiach, ma lepszą cerę, lepiej zna języki, jest taka powiedzmy "obrotna" 🙂 w sprawach domowych. Już tak robiłam, że specjalnie założyłam coś słabego. Na przykład był obiad u teściowej, ja na sportowo top i ogrodniczki , makijaż ledwie widoczny, ona ...enka i pełna stylizacja, jej mąż siedział między nami, ale skierowany był częściej do mnie, wypytywal o pracę itd, a na koniec szepnął "pięknie pachniesz", miałam wrażenie że tym prostym ubiorem i luzem spowodowałam że on był bardziej śmiały w rozmowie ze mną, bardziej niż zwykle. Sytuację zaczynają dostrzegać inne osoby, co mnie krępuje, tym bardziej że nie kokietuje, nie prowokuje i tak jak mówię jestem kompletnym przeciwieństwem szwagierki. Nie mogę mu zwrócić uwagi bo teoretycznie nie mam powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też znałam taką osobę, ale ty masz większego pecha, bo masz taką pindę w rodzinie. Ja miałam taką koleżankę na studiach, która cały czas ze mną rywalizowała. Była dziwna. Nie wiedziałam czy mnie lubi, czy nie. Ciągle była zazdrosna, ale cały czas mnie naśladowała. Z boku wyglądało to trochę jakby była moją fanką. Ludzie się śmiali, że mam "siostrę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A z drugiej strony pomyśl sobie, że tak naprawdę możesz się dowartościować przez jej zachowanie. Skoro ciebie kopiuje, widoczne ma jakieś kompleksy i uważa, że ty masz to coś co ona by chciała mieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Hahahha dziękuję, ale nie muszę się dowartościowywac, sama wiem w czym jestem dobra a w czym wogole się nie odnajduje:) poprostu nie mam pomysłu, nie powinnam tego analizować, ale widuje ich raz na jakiś czas i nie jest to dla mnie normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To przestań się z mini widywać w czym problem. Skoro tak siebie ba wzajem irytujecie to po co te spotkania ja swoją szwagierkę widuje 4 razy do roku i to w porywach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Spotkania są tylko dlatego że nie ma innego rodzeństwa niż mój facet, nie ma też za wielu znajomych, nie ma prawie przyjaciół i mieszka w totalnej dziurze, więc przyjazd do nas to dla niej atrakcja, poza tym ma potrzebę bycia "gwiazda" w dziwny sposob:) a widujemy się raz na miesiąc czy dwa, wprasza się do brata, a ja nie zawsze się wykrece 🙂 a kontaktów im zabronic nie mogę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Moja siostra ma taką szwagierke. Dziewczyna ,doslownie kupuje dokladnie to samo co ma na sobie siostra. Siostra z rodzina wyjezdza np na weekend,  oni zaraz tez jada itd. Tyle ze tam jest konflikt juz od dawna i widuja sie tylko na uroczystosciach rodzinnych lub gdzies przelotnie.  Taka chora zazdrość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja bym pindke specjalnie wkurzala na twoim miejscu, ale jak chcesz...możesz zrobic inaczej jak jej mąż znowu walnie ci komplement na ucho to głośno podziękuj, skutek moze byc taki, ze więcej on cię wkurzac nie bedzie a ona szału dostanie bo zaraz będzie go pytać co ci mówił. Znam takie wariatki.hahahah w tyłku ją boli ze do pięt ci nie dorasta. Nie dziwię się że on na ciebie patrzy co prawda.. Jakbym była facetem to też bym wolała popatrzeć na wysoką ładna dziewczynę niż na bordo karła bez biustu, ale już taka sobie wziął to niech cierpi... Hahhahaha, olej moczem :)! Ja swoją olalam właśnie moczem dosłownie, jak nachodzila mnie codziennie ze złotymi radami to niby niechcący wylalam na nią mocz z nocnika i mam spokoj:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Tak, tak, a potem się obudziłaś :D

Autorko, na kilometr widać, że wymyśliłaś sobie jakieś chore akcje ze strony szwagierki żeby się dowartościować :D I niby że jej mąż na ciebie leci, hahahahah, dorośnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×