Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daniellix_00

Czy mam szanse zostać handlowcem w tym wieku

Polecane posty

Gość Daniellix_00

Witam. 

Mam na imię Daniel i chciałbym zobaczyć jak jest wasza opinia na temat tego czy w tym wieku mogę zostać handlowcem. Skończyłem liceum matematyczno fizyczne, matura poszła mi rewelacyjnie, teraz został mi tylko angielski ale z tym tez nie ma żadnych problemów. Zawsze chciałem pracować w dużej firmie, mieć kontakt z innymi poważnymi ludźmi, moc możliwość wykazać się czymś. Mam aktualnie 19 lat w październiku idę na studia ale na studia zaoczne, ponieważ chce pracować i chciałem składać cv na stanowisko handlowca. W najbliższym czasie zrobię dwa kursy handlowca ale chciałbym żebyście się wypowiedzieli czy jest sens wogole składać tam cv? Wiem ze jestem młody ale może warto spróbować? Zawsze byłem bardzo komunikatywny, np jak były dni otwarte w szkole to zawsze ja oprowadzałem młodszych, nigdy nie miałem problemu z nawiązywaniem kontaktów, nie wstydzę się obcych, nie wstydzę się powiedzieć własnego zdania. Do tego wiem ze najważniejsza jest skutecznosc w byciu handlowcem ale tez nie wyglądam  najgorzej, jestem wysoki, nigdy nie miałem problemu z dziewczynami a chyba pierwsze wrażenie chociażby wizualne tez się liczy. Nawet jeśli dostałbym taka prace to wiem ze od razu sam na spotkania bym nie jeździl no ale chodzi o to czy mam jakąkolwiek szanse żeby się tam dostac? Z góry bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antenka

Pewnie, spróbuj. Staraj się wyglądać elegancko i powaznie (np. zakladaj okulary - jesli ne masz wady wzroku to zerowki, nos marynarke do jeansow) i byc profesjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość274747582184

Pamiętaj, że każdy handlowiec kiedyś zaczynał więc składaj c.v 😛

U nas, do poważnej firmy został ostatnio przyjęty chłopak +/- 21 lat również studiujący zaocznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×