Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ???

Objawy nieciazowe a ciąża - miała któraś tak?

Polecane posty

Gość ???

Hejka, 

Dziś 29d cyklu. Dziś w zasadzie powinnam dostać okres, czuję się tak, jakbym go miała, opuchnieta, obolala, zawroty glowy itp. Jednak nic nie ma, nawet śladu... Zazwyczaj dostaje z samego rana... 

Temperatury od kilku dni mam niskie, ok 36,5, szyjke mam nisko, twarda i trochę otwartą, testy ciążowe negatywne... 

Myślicie, że pomimo takich nieciazowych objawów może to być ciąża mimo wszystko? Miała któraś tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może z jakimś przyczyn okres się spóźnia, a nie musi to być ciąża. Możesz powtórzyć testy, a najlepiej zrobić betę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

We wczesnej ciazy dolegliwosci są zupelnie takie same jak na okres. Powtorz test za dwa, trzy dni jesli okres sie nie pojawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Może z jakimś przyczyn okres się spóźnia, a nie musi to być ciąża. Możesz powtórzyć testy, a najlepiej zrobić betę 

Pewnie tak zrobię. Zastanawia mnie tylko, czy możliwa jest ciąża pomimo utrzymujacego się spadku temperatury, no i ta szyjka typowo miesiączkowa. Trochę panikuje, stąd taki wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghhh

Test by już wykazał, nie jesteś i wmawiasz sobie. Od tego stresu okres się spóźnia, a w sumie 1 dzień to nie spóźnienie tym bardziej, że już masz objawy i za chwilę go dostaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość ??? napisał:

Pewnie tak zrobię. Zastanawia mnie tylko, czy możliwa jest ciąża pomimo utrzymujacego się spadku temperatury, no i ta szyjka typowo miesiączkowa. Trochę panikuje, stąd taki wątek. 

Ciężko powiedzieć, bo nigdy nie sprawdzałam takich rzeczy, objawów, a okres spóźnia mi się dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×