Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka

Czy karmicie piersią 10 x na dobę po 30minut jak zalecają?

Polecane posty

Gość Ewka

Hej, właśnie walczę z laktatorem. Jak w temacie, zalecenia są karmić na rzadanie, najlepiej co max 3 godziny w tym 2x w nocy, po min 15 minut z każdej piersi. Serio karmicie tak? A gdzie czas dla starszego dziecka czy ogarnięcie się. Jak to wygląda u was, tylko  szczerze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka

Drugie dziecko karmiłam 12 lat temu, pierwsze 15 lat temu. Każde po roku. Młodsza córka wisiała na mojej piersi przez pierwsze TRZY miesiące. Syn miał 3 latka i były wakacje. Karmiłam ją non stop. Co zjadła, to wypuszczała fontanny mleka, tak łapczywie piła. I znowu była głodna. Położna kazała przystawiać. Przystawiałam. Układałam z synem puzzle na podłodze, siedząc po turecku i karmiąc córkę. Nie pilnowałam żadnych godzin, ilości karmienia. Wszystko na żądanie. Mi pomagało to, że w nocy miałam ją w swoim łóżku (od pierwszej nocnej pobudki), karmiłam przysypiając. W ten sposób byłam lepiej wyspana. Inaczej padła bym na twarz. Jeśli nie ma problemów z pogryzionymi piersiami, to po co laktator? Dało się przeżyć, dziś wspominam z uśmiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×