Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert

Moja dziewczyna jest nikim?

Polecane posty

Gość Robert

Zarabia 2200, ma 33 lata, jest nauczycielka na wsi, nie może mieć dzieci... Nie ma swojego mieszkania, wiesza się jak bluszcz to na mnie to na swojej matce... Czy moglibyście być z taką osobą? Coraz częściej myślę o rozstaniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dlaczego zacząłeś z nią być skoro jest nikim? 🙂 zerwij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

To po co z nia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jest. Chciala wywołać ... burze, ze nauczycielka. Słabo. Nikogo nie interesuje to. I nie pomyliłam się pisząc chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Robercie, Twoja dziwczyna jest czlowiekiem, ktory ma serce, uczucia, potrzebuje milosci i Twojej uwagi. Wiesza sie na Tobie, bo dajesz jej poczucie bezpieczenstwa. Jest nauczycielka, wiec ma misje i odpowiedzialnosc. Ta grupa zawodowa jest dzis wyjatkowo nieszanowana. Mowisz, ze zarabia malo, ale chyba masz na celu wywolac goownoburze. Jezeli nie chcesz jej wspierac, nie kochasz jej, to po co ja trzymasz? Zabierasz jej resztke mlodosci po to, by na nia marudzic w necie? Ja bym nie moglabyc z kims tak malostkowym jak Ty. Dzisiaj jestes "kims", ale zycie jest przewrotne, jutro karty moga sie obrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Hej, będę tu zaraz hejtowana, ale na Twoim miejscu zwiewałabym. Widać, że z tego nic nie będzie. Nie marnuj jej i sobie czasu. Jeśli chcesz mieć dzieci (zakładam, że ona na serio nie może), partnerkę a nie kobietę bluszcza, kogos kto bedzie szedł zawodowo w górę to z nią marne szanse.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×