Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Niski poziom beta HCG

Polecane posty

Gość Ala

Czesc dziewczyny, okres spoznia mi sie 8 dni (dzisiaj jest 35dc) i wczoraj zrobilam bete. Niestety wynik to 294, duuuuzo ponizej podanych przez laboratorium norm. Ciaza raczej nie jest mlodsza, w dniu spodziewanej owulacji bylam u gina i widzial w jajniku ze bardzo szybko mozna spodziewac sie owulacji. Myslicie, ze jest w ogole szansa zeby donosic ta ciaze? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oj Ala, Ala. Starasz się o ciążę a podstaw nie znasz?? Data owulacji to nie jest data zapłodnienia. Jedno jest wcześniej a drugie później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

No tak, tylko w laborantka wyjasnila mi, ze ich normy dla tygodni sa liczone od ostatniej miesiaczki wiec teraz juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaz

Najważniejszy jest przyrost a nie jednorazowy wynik bety. Powtórz beta hcg po 48 godzinach od pierwszej.

Podaj swoje normy beta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciąża może być dużo młodsza więc ważniejszy jest przyrost bety. Jeżeli robiłaś ją wczoraj to kolejną powinnaś zrobić jutro i zobaczyć o ile przyrosla. Powinna o minimum 66%. A do lekarza umów się gdzieś na za dwa tygodnie od terminu spodziewanej miesiączki, która nie przyszła. Wcześniej nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Nie wiem jak tu wstawic zdj, dla 4-5 tyg ciazy norma w zakresie 1500-23000, dla 5-6 3400-135300, 6-7 10500-161000 itd. W porównaniu z normami, które znalazłam w internecie te są duże. Jutro powtórzę badanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Nie wiem jak tu wstawic zdj, dla 4-5 tyg ciazy norma w zakresie 1500-23000, dla 5-6 3400-135300, 6-7 10500-161000 itd. W porównaniu z normami, które znalazłam w internecie te są duże. Jutro powtórzę badanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×