Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce postawić ultimatum facetowi albo wybiera swoj amatke ale wtedy odchodze z dzieckiem albo mnie a do niej juz NIGDYnie moze slowem sie odezwac

Polecane posty

Gość gość

Zmeczyla mnie ta kobieta i ciagle walki jakie toczymy, maz pare razy wydarl sie na mnie ze ma dosyc naszych ciaglych klotni ze on chce po powrocie z pracy miec spokoj a nie ciagle miedzy nami grzebac. Mam juz tego dosyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to tak zrób, na co czekasz? Po co ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo nie mam komu sie wygadac 😞 Moja ma stoi za mna murem, ale maz jest jak łamaga 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez zdecydowanych działań nic się nie osiągnie.

3 minuty temu, Gość gość napisał:

maz pare razy wydarl sie na mnie ze ma dosyc naszych ciaglych klotni ze on chce po powrocie z pracy miec spokoj a nie ciagle miedzy nami grzebac

A co wy we trójkę mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

To może po prostu idźcie na swoje? Bo póki co dwoje dorosłych ludzi zrobiło sobie dziecko i próbuje bawić się w dom. Skoro Ci tak źle tam gdzie jesteś to się wyprowadź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, mieszkamy we trójkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to na dzień dobry idźcie na swoje i koniec problemu. Najgorsze co może być zamieszkać z rodzicami. Nigdy nic dobrego z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No to na dzień dobry idźcie na swoje i koniec problemu. Najgorsze co może być zamieszkać z rodzicami. Nigdy nic dobrego z tego nie wynika.

Łatwo napisać! A jak z 1 pensji utrzymać się, pomyślałaś o tym?! Powinna byc wymiana pokolen i moja mama mowi tak samo, tesciowa powinna sie wyprowadzic bo nam zawadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsoc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Łatwo napisać! A jak z 1 pensji utrzymać się, pomyślałaś o tym?! Powinna byc wymiana pokolen i moja mama mowi tak samo, tesciowa powinna sie wyprowadzic bo nam zawadza

to idź do swojej mamusi, skoro obydwie takie mądre 

a nie, twoja mamusia gołodupca z domu wypuściła i zadowolona bo nie ma ciężaru ahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gsoc napisał:

to idź do swojej mamusi, skoro obydwie takie mądre 

a nie, twoja mamusia gołodupca z domu wypuściła i zadowolona bo nie ma ciężaru ahahhaha

mOJA MA TO INNA SPRAWA I JA MOJEJ MATKI NIE CHCE WYWALAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gsoc napisał:

to idź do swojej mamusi, skoro obydwie takie mądre 

a nie, twoja mamusia gołodupca z domu wypuściła i zadowolona bo nie ma ciężaru ahahhaha

mOJA MA TO INNA SPRAWA I JA MOJEJ MATKI NIE CHCE WYWALAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

tesciowa powinna sie wyprowadzic bo nam zawadza

Aha no to jesteśmy w domu. To znów ty... Nie nudzi ci się zakładanie wciąż nowych tematów?

10 minut temu, Gość gość napisał:

Powinna byc wymiana pokolen i moja mama mowi tak samo,

Idź do swojej mamy i niech ona się wyprowadzi jak wam będzie zawadzać. 

A jak nie to do pracy i na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

mOJA MA TO INNA SPRAWA I JA MOJEJ MATKI NIE CHCE WYWALAĆ!

hahahah no tak na mamusie to złego słowa nie da się powiedzieć, co za ...ka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

mOJA MA TO INNA SPRAWA I JA MOJEJ MATKI NIE CHCE WYWALAĆ!

Ale czemu przecież matka pewnie sama teściową z domu wywaliła więc powinna być gotowa na poświęcenie dla córki. No ewentualnie na wywalenie przez synową jeśli ma. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Łatwo napisać! A jak z 1 pensji utrzymać się, pomyślałaś o tym?! Powinna byc wymiana pokolen i moja mama mowi tak samo, tesciowa powinna sie wyprowadzic bo nam zawadza

 Nie rozumiem, tesciowa ma.sie wyprowadzic ze swojego mieszkania? Rozumiem, ze z jednej pensji ciezko sie utrzymac, bo gdy zaraz po szkole zaszlam w ciaze to tylko maz pracowal, nie bylo nas stac na wynajecie, mielismy do wyboru mieszkanie w dosyc duzym domu z wtracajaca sie we wszystko matka mojego meza albo z moja mama w malym mieszkaniu. Wybralismy mieszkanie z moja mama, bo to kobieta o wspanialym sercu, ktora dla wszystkich chce dobrze. Mimo ciasnoty i niewygody, wolalam to niz uzeranie sie z wtracajaca sie we wszystko tesciowa i mezem, ktory bylby miedzy mlotem, a kowadlem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Nie rozumiem, tesciowa ma.sie wyprowadzic ze swojego mieszkania? Rozumiem, ze z jednej pensji ciezko sie utrzymac, bo gdy zaraz po szkole zaszlam w ciaze to tylko maz pracowal, nie bylo nas stac na wynajecie, mielismy do wyboru mieszkanie w dosyc duzym domu z wtracajaca sie we wszystko matka mojego meza albo z moja mama w malym mieszkaniu. Wybralismy mieszkanie z moja mama, bo to kobieta o wspanialym sercu, ktora dla wszystkich chce dobrze. Mimo ciasnoty i niewygody, wolalam to niz uzeranie sie z wtracajaca sie we wszystko tesciowa i mezem, ktory bylby miedzy mlotem, a kowadlem. 

Ciekawe co twoj facet na to...nieudacznik taki jak i ty. Dziecko zrobiliscie, tesciowa zmieszalas z blotem i do mamusi na krzywy ryj. PATOLOGIA! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe co twoj facet na to...nieudacznik taki jak i ty. Dziecko zrobiliscie, tesciowa zmieszalas z blotem i do mamusi na krzywy ryj. PATOLOGIA! 

Nie znasz sytuacji to po co komentujesz, bo nie wiem? Nie opisalam co robili tescie, a aby unikac wlasnie takich sytuacji jak u autorki wolalam zamieszkac z moja mama. Nie powiedzialabym, ze jestesmy nieudacznikami, bo w wieku 30 lat mamy swoje mieszkanie, gdzie nasi znajomi wynajmuja albo dalej mieszkaja z rodzicami🙂 mamy dobra prace, mozemy sobie pozwolic na wakacje za granica. Dla Ciebie ludzie, ktorzy znacaja sie nad swoim dzieckiem psychicznie i fizycznie sa normalni? Moj maz majac 10 lat, zostal uderzony plastikowym kijem w plecy przez ojca, az mu sie kij zlamal, innym razem dostal w twarz za to, ze zostawil ojcu za malo czipsow. I masz racje patologia sa moi tescie, dlatego nie chcialam w takim otoczeniu mieszkac i wychowywac dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie znasz sytuacji to po co komentujesz, bo nie wiem? Nie opisalam co robili tescie, a aby unikac wlasnie takich sytuacji jak u autorki wolalam zamieszkac z moja mama. Nie powiedzialabym, ze jestesmy nieudacznikami, bo w wieku 30 lat mamy swoje mieszkanie, gdzie nasi znajomi wynajmuja albo dalej mieszkaja z rodzicami🙂 mamy dobra prace, mozemy sobie pozwolic na wakacje za granica. Dla Ciebie ludzie, ktorzy znacaja sie nad swoim dzieckiem psychicznie i fizycznie sa normalni? Moj maz majac 10 lat, zostal uderzony plastikowym kijem w plecy przez ojca, az mu sie kij zlamal, innym razem dostal w twarz za to, ze zostawil ojcu za malo czipsow. I masz racje patologia sa moi tescie, dlatego nie chcialam w takim otoczeniu mieszkac i wychowywac dziecka. 

jak już jesteś taka wygadana i mądra, to może naucz się poprawnej polszczyzny- teściowie, półgłówku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Czyli naciesz sie dzieckiem bo moze za kilka lat tez bedzie mialo zakaz rozmawiania z toba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zniosę tego
48 minut temu, Gość gość napisał:

Łatwo napisać! A jak z 1 pensji utrzymać się, pomyślałaś o tym?! Powinna byc wymiana pokolen i moja mama mowi tak samo, tesciowa powinna sie wyprowadzic bo nam zawadza

Gołodupiec przyszedł do teściowej kłoci sie  z nia i teraz jeszcze chce wysiudać teściową ze swojego. Ciekawe gdzie. A poszła Ty na swoje leniu jeden. Ty powinnaś byc jej wdzięczna że masz dach nad głową. a nie po komornych sie szlajasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie znasz sytuacji to po co komentujesz, bo nie wiem? Nie opisalam co robili tescie, a aby unikac wlasnie takich sytuacji jak u autorki wolalam zamieszkac z moja mama. Nie powiedzialabym, ze jestesmy nieudacznikami, bo w wieku 30 lat mamy swoje mieszkanie, gdzie nasi znajomi wynajmuja albo dalej mieszkaja z rodzicami🙂 mamy dobra prace, mozemy sobie pozwolic na wakacje za granica. Dla Ciebie ludzie, ktorzy znacaja sie nad swoim dzieckiem psychicznie i fizycznie sa normalni? Moj maz majac 10 lat, zostal uderzony plastikowym kijem w plecy przez ojca, az mu sie kij zlamal, innym razem dostal w twarz za to, ze zostawil ojcu za malo czipsow. I masz racje patologia sa moi tescie, dlatego nie chcialam w takim otoczeniu mieszkac i wychowywac dziecka. 

Masakra, nóż w kieszeni się otwiera na takich ludzi. Nie dziwię się, że nie chcieliście z nimi mieszkać. Z takimi ludźmi bym żadnych kontaktów nie chciała utrzymywać. 

Do autorki tematu:

Jeśli źle Ci u swojej teściowej to się przeprowadź, np. do swojej matki. Nie oczekuj, że Twoja teściowa wyprowadzi się z własnego mieszkania, bo Ty tak chcesz. Zarób na swoje własne mieszkanie, a nie oczekuj czegoś za darmo, nie ma nic za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Idźcie na wynajem, gdzie ma teściowa uciekać z wlasnego domu, pod most? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Łatwo napisać! A jak z 1 pensji utrzymać się, pomyślałaś o tym?! Powinna byc wymiana pokolen i moja mama mowi tak samo, tesciowa powinna sie wyprowadzic bo nam zawadza

To idź tdo pracy i będziecie mieli dwie pensje. Dlaczego teściowa ma się wyprowadzać ze swojego mieszkania. Jeżeli uważasz ze swoją mamą, że powinna być wymiana pokoleń to zaproponuj swojej mamie aby poszła do domu opieki a tobie oddała mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

mOJA MA TO INNA SPRAWA I JA MOJEJ MATKI NIE CHCE WYWALAĆ!

A DLA TWOJEGO MĘŻA TO JEGO MAMA TO INNA SPRAWA i on nie chce jej wywalić. Wiesz co kobieto jak moja żona by się tak zachowywała i stawiała mi takie warunki jak ty swojemu mężowi to już by u mojej matki nie mieszkała i szybko by roboty szukała.Chyba prowokujesz bo nie chcę mi się wierzyć, że są tak ograniczone egoistki jak ty i że są tacy głupi faceci którzy z takimi kobietami zawierają związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Filip napisał:

A DLA TWOJEGO MĘŻA TO JEGO MAMA TO INNA SPRAWA i on nie chce jej wywalić. Wiesz co kobieto jak moja żona by się tak zachowywała i stawiała mi takie warunki jak ty swojemu mężowi to już by u mojej matki nie mieszkała i szybko by roboty szukała.Chyba prowokujesz bo nie chcę mi się wierzyć, że są tak ograniczone egoistki jak ty i że są tacy głupi faceci którzy z takimi kobietami zawierają związki.

Dokładnie masz rację! Niech idzie do pracy albo wraca do swojej mamusi będzie jej tam lepiej. Mamusia wszystko zrobi a ona będzie leżała i na forum pisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

hahahah no tak na mamusie to złego słowa nie da się powiedzieć, co za ...ka hahaha

To prowokacja albo upośledzenie umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×