Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny jestem cała w nerwach, teściowa wzieła wnuczke - 4 miesiące - i pokazywała jej odbicie w lustrze czy nic jej nie będzie

Polecane posty

Gość gość

Jestem naprawdę w nerwach czy nic jej nie bedzie, czytałam że dzieck odo 1 urodzin nie powinno patrzeć w lustro ani w swoje odbicie, dlatego też nawet na żaden basenik nie mamy zamiaru chodzi, a ona jej pokazała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhsbhdjd
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem naprawdę w nerwach czy nic jej nie bedzie, czytałam że dzieck odo 1 urodzin nie powinno patrzeć w lustro ani w swoje odbicie, dlatego też nawet na żaden basenik nie mamy zamiaru chodzi, a ona jej pokazała. 

OMG 2019 rok i zabobony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatum

Uuuuuuu już po ptakach, będzie teraz tylko pasmo nieszczęść, chyba, zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Jeśli do 24 godzin na jej czole nie pojawi się cyfra 666, to tylko będzie miała krzywe nóżki na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem naprawdę w nerwach czy nic jej nie bedzie, czytałam że dzieck odo 1 urodzin nie powinno patrzeć w lustro ani w swoje odbicie, dlatego też nawet na żaden basenik nie mamy zamiaru chodzi, a ona jej pokazała. 

Nic jej nie będzie, co ty w średniowieczu żyjesz ? Dziewczyno nie ośmieszaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko

U mnie dziecko samo lubi przeglądać się w lustrze , patrzyło w nie zanim skończyło rok, mam zasłonić wszystkie lustra bo może się w nich przejrzeć, niby pełno katolików a w zabobony większość wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety, ale będzie. Mając tak głupią matkę dziecko jest po prostu skazane na ciężki uszczerbek psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Niestety, ale będzie. Mając tak głupią matkę dziecko jest po prostu skazane na ciężki uszczerbek psychiczny.

Ano. Gorsze od wszystkich zabobonów są matki, które  w to wierzą. Dziecko skazane na życiowe porażki, kompleksy i gorszy start w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę, że post autorki ma cokolwiek wspólnego z prawdą ;) moje dzieci od początku korzystały z maty edukacyjnej i jednym z gadżetów na owej macie były właśnie lusterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

O ... hahahaha aż monitor oplułam :D. Co za ...ka. Ty lepiej dalej się nie rozmnażaj 😄

 

ty weź teściowa do sądu podaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

współczuję. czytałam, że w takich sytuacjach może opętać ją jakiś zły demon. jak najszybciej powinnaś udać się do egzorcysty i obserwować, czy jej stopy nie zamieniają się w kopyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wierzę, że post autorki ma cokolwiek wspólnego z prawdą 😉 moje dzieci od początku korzystały z maty edukacyjnej i jednym z gadżetów na owej macie były właśnie lusterka

Mnie juz nic nie zdziwi. Ostatnio jak bylam w aptece to wpadla jakas matka z na oko rocznym dzieckiem, ktore zadrapala paznokciem (nawet nie do krwi, male zadrapanie), a ona w panice czym ma to teraz zdezynfekowac i czy dziecku zakazenie sie nie wda😂 mnie zamurowalo, aptekarka az sie zasmiala, uspokaja ja, ze nic sie nie stanie, ze to nawet rana nie jest, a ta dalej: "ale na pewno, bo moze powinnam pokazac to lekarzowi"🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mogłaś być taka nieodpowiedzialna:O teraz córka będzie miał kołtun albo będzie dziewicą do 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 24/7
1 godzinę temu, Gość lola napisał:

Jeśli do 24 godzin na jej czole nie pojawi się cyfra 666, to tylko będzie miała krzywe nóżki na zawsze.

Nie zawsze tak jest, mojemu dziecku wykrzywiła się tylko stópka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliina

Moja dostała zeza od tego, ogólnie coś się dziecku może wykrzywić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moze mi ktos napissc o jaki zabobin chodzi? Bo ciekawa jestem 😊nigdynie slyszalam o lustrze haha. Co to niby ma zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak mozna w dzisiejszych czasach wierzyć w takie głupoty? Kobiety powinny się wstydzić mówić takie durnoty i robić siare swoim dzieciom.. masakra. Co za jełop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie widzicie  że to prowo jednego z tych debi/li od różnych bezdzietnych grup na fejsach tylko po to żeby zrobić screena i wycierać to po internetach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
21 minut temu, Gość Pauliina napisał:

Moja dostała zeza od tego, ogólnie coś się dziecku może wykrzywić

skrzywienie umysłowe  to ma twoje dziecko po tobie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

współczuję. czytałam, że w takich sytuacjach może opętać ją jakiś zły demon. jak najszybciej powinnaś udać się do egzorcysty i obserwować, czy jej stopy nie zamieniają się w kopyta.

I wszystkie lustra w domu pozasłaniać na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Pauliina napisał:

Moja dostała zeza od tego, ogólnie coś się dziecku może wykrzywić

A ty co dostałaś? Chyba skrzywienia rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira
35 minut temu, Gość mama 24/7 napisał:

Nie zawsze tak jest, mojemu dziecku wykrzywiła się tylko stópka

A tobie chyba du.. pka  albo kupka💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😷💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mira napisał:

A tobie chyba du.. pka  albo kupka💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😷💩💩💩

Ha ha ha  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×