Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludwika

Indywidualne spotkania z położną

Polecane posty

Gość ludwika

Czy jest możliwość aby zastąpić zajęcia w szkole rodzenia na  indywidualną edukację ? Czy ktoś korzysta z takiej formy nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

Ja spotykam się z lekarzem co miesiąc a z położną nie widziałam się w ogóle. Nie słyszałam o takiej możliwości, ale od czego są telefony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do mnie do domu przychodziła położna jakoś od około 26tc (była jakoś 4-5razy) i na tych spotkaniach omawiałyśmy fazy porodu, techniki oddychania, mówiła co przygotować dla siebie i dziecka do szpitala itp. Była to położna z przychodni do której należe i do ktorej później zapisaliśmy dziecko i ona też przychodziła do nas po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teoretycznie są przewidziane takie spotkania z położną, od 26tygodnia chyba.  W drugiej ciąży tylko jej podpisałam jakieś papiery,  a teraz mieszkam gdzie indziej i położną widzislam tylko przy zakładaniu karty ciąży i podpisaniu jej deklaracji wyboru. Nawet nie zadzwoniła,  jestem w 32tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chodzilam do lekarza co miesiąc bo takie są przepisy, położna po porodzie bo takie są przepisy, nigdzie bym nie poszła dobrowolnie bo szkoda mi czasu na wysluchiwanie ..., od kad ludzkość istnieje dzieci się rodza inaczej by nas tu nie było, urodziłam 3 dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja szukam douli do takich wlasnie indywidualnych spotkan i otem przy porodzie zeby byla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terka

Jest możliwość uczestnictwa w spotkaniach od 21. do 31. tygodnia ciąży raz w tygodniu, a po 32. tygodniu ciąży do porodu – dwa razy w tygodniu, każda przyszła mama może skorzystać z bezpłatnych spotkań edukacyjnych z położną. Warunkiem uczestnictwa w takich spotkaniach jest wypełnienie deklaracji wyboru położnej podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Rejestr położnych można znaleźć na str. szkoły rodzenia prenalen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Polecam takie spotkania, jeśli znajdziecie odpowiednią położne to żadnych wątpliwości i niedomówień nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×