Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NEXT

nieregularny okres po ciąży

Polecane posty

Gość NEXT

Witam,

podzielcie się informacjami jak wygląda u Was sytuacja z okresem po ciąży, chodzi mi o dokładne dane. Zaczęłam miesiączkować 8 tyg po porodzie (pomimo, że karmię piersią), kolejny okres miałam po 45 dniach, teraz mija 60 dni a nie mam okresu ( w ciąże nie jestem), napiszcie jak to u Was wygląda/wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwszej dostałam 8 mc po, karmiłam, regularny.

Po 2, poród w kwietniu, okres w lipcu, listopadzie i styczniu a w lutym zaszłam w 3. Karmiłam.

Po 3 okres po 3 mc, regularnie, ale bardzo mi się skrócił, średnio między 25 a 27 dni. Karmiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

No po porodzie tak bywa. Widocznie jeszcze cykl nie wrócił do normy, hormony szaleją. A do tego karmienie też ma znaczenie. 

U mnie gdy już okres wrócił na dobre to był regularny. Po obu porodach. Ale u mnie powrót okresu był o wiele później niż u ciebie.

A u ginekologa byłaś z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEXT

Dzięki za odp, byłam 30 dni po tym jak dostałam pierwszą miesiączkę pobolewał mnie brzuch więc wolałam sprawdzić czy nic złego się nie dzieje ale było ok,teraz nie mam żadnych objawów oprócz tak długiej przerwy, więc chciałam uzyskać informację jak wygląda ten okres "nieregularny" u innych kobiet, (przed zajściem w ciąże, zawsze miałam regularny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×