Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 26latek

zmarnowalem okazje na seks ze starsza kobieta z pracy

Polecane posty

Gość 26latek

pamiętam mój 1 miesiąc w pracy, od razu wpadla mi w oko jedna kobieta co tam pracowala, była starsza o jakies 15lat , pewnego razu patrzyłem na nia i ona akurat to zobaczyla a ja szybko ze strachu odwrocilem glowe w inna strone, potem jakos wypadlo ze przez chwile robiliśmy obok to jakos kontakt się nawiazal, pytala co robie i mowila w zartach ze ma drewno do porąbania na zime to ze jak chce zebym wpadl , ja glupi jakos nie ciagnalem tematu nie wiem sam chyba nie wierzyłem ze moglbym uprawiac seks z zonata kobieta, 

myślicie ze mogloby do czegos dojść gdybym wpadl do niej rabac to drewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że drewno było tylko pretekstem i chciała tylko seksu. Pewnie nawet byś nie zdążył do siekiery się zbliżyć a już byś leżał z nią w łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiu
59 minut temu, Gość 26latek napisał:

pamiętam mój 1 miesiąc w pracy, od razu wpadla mi w oko jedna kobieta co tam pracowala, była starsza o jakies 15lat , pewnego razu patrzyłem na nia i ona akurat to zobaczyla a ja szybko ze strachu odwrocilem glowe w inna strone, potem jakos wypadlo ze przez chwile robiliśmy obok to jakos kontakt się nawiazal, pytala co robie i mowila w zartach ze ma drewno do porąbania na zime to ze jak chce zebym wpadl , ja glupi jakos nie ciagnalem tematu nie wiem sam chyba nie wierzyłem ze moglbym uprawiac seks z zonata kobieta, 

myślicie ze mogloby do czegos dojść gdybym wpadl do niej rabac to drewno?

 Z ŻONATĄ powiadasz? No widzisz może by zaspokojona kobieta rozwód wzięła, może byś za nią ZAMĄŻ wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nic straconego 🙂 zapytaj się czy możesz pomóc przy rąbaniu drzewa😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiu
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Nic straconego 🙂 zapytaj się czy możesz pomóc przy rąbaniu drzewa😁

Czy nie lepiej od razu bezpośrednio? Rąbanie za rąbanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomato

Nienawidzę Cię za to! Od dawna marzą o takiej sytuacji i nigdy mi się nie przytrafia. Pozostaje mi tylko patrzeć i potem fantazjowac w nocy. Mam 28 lat a w pracy same soczyste czterdziestki, oszaleć można!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Tomato napisał:

Nienawidzę Cię za to! Od dawna marzą o takiej sytuacji i nigdy mi się nie przytrafia. Pozostaje mi tylko patrzeć i potem fantazjowac w nocy. Mam 28 lat a w pracy same soczyste czterdziestki, oszaleć można!!!!!!!!!!!!!!!

No to uderzaj do nich chłopie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

To takie ...hmmm..niesmaczne...do kobiety z fantazja i poczuciem humoru..gra wstepna musi grac na zmysłach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idż do niej chłopie a będziesz rąbał nie tylko drewno a ten od 40stek też niech coś kombinuje bo dojrzałe to najlepsze babki są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×