Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaF

Akcesoria kuchenne

Polecane posty

Gość magdaF

Poszukuję designerskiego wyposażenia do mojej nowiutkiej kuchni. Podpowiedzcie, gdzie kupię coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

A skoro poszukujesz rzeczy do kuchni i to chcesz kupić coś designerskiego ale przypuszczam potrzebnego to proponuję Ci https://www.superwnetrze.pl/ekspres-kolbowy-the-barista-express-sage-ses875crn-czerwony,t200425.html świetny sprzęcicho. Mam go u siebie od tygodnia jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze kawa jest niebiańsko pyszna, a aromat roznosi się po całym mieszkaniu. Widzę, że nadal do niego dodaja jeszcze tę kawę, a przyznasz chyba, że te cztery kg to całkiem sporo. Wspomne juz tak nawiasem, że są jeszcze jak dobrze pamiętam dwa inne kolory chyba srebrny i na pewno czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina N

No proszę widzę, że nie tylko ja lubie superwnetrze.pl, taka naprawdę wcale mnie to nie dziwi bo to chyba jeden z nielicznych sklepów, który jest tak dobrze zaopatrzony i jest w czym wybierać. Oferta świetna i chyba mają wszystko od a do z do domu i do ogrodu. Dowodem tego są chociażby nasze ostatnie zakupy kiedy to na raz zamówiliśmy krzesłą do jadalni, zestaw garnków i stół ogrodowy. Bardzo lubie do nich zaglądać i sprawdzać nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×