Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola to brzmi dumnie

Z życia Tomo Palucha kanał po 30 tce

Polecane posty

Gość Lola to brzmi dumnie

Co myślicie o tym starym kawalerze, co teraz będzie rwał wszystko, bo podatek w De za duży płaci za kawalerstwo. Obojętnie co wdówka, rozwódka, bo mama karze się ożenić.
Obojętnie jaka ale ma być szczupła i byleby mu baba prała gacie i gotowała obiady. On jej da mieszkanie w PL bez kredytu kupione na siebie rzecz jasna i auto pod blokiem z czterema kółkami na grillu. W prawdzie wysłowić jest mu się ciężko, mimo tego że czyta Bukowskiego, ale co tam ważne że ma kasę z klasą już gorzej, ale nie ma ideałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Padłam hahaha. Tomo zajęty - zakochany w Klekocie, razem w Paryżu byli z noclegiem za 800 zeta 😄 wzięli nawet łóżko podwójne, bo było taniej, a Tomo przecież jest oszczędny. Oszczędza na mieszkanie w Pl bez kredytu i na Audi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy to jakis kolejny incel? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike

Piękny Tomuś jest naprawdę obleśny. Chytrus,narcyz, marudzi, narzeka, mamrocze. A jednak rozwiedzionej Klekocie bardzo podpasował. Zapłacił za hotel, marzła więc kupił jej szalik i bluzę od ulicznego handlarza, pstryknął jej fotki na tle wieży, zapłacił za rejs po Sekwanie. Szymon nigdzie jej nie zabierał, więc Anita  padła w ramiona Tomusia jak zaczarowana. Wreszcie czuje się rozpieszczana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Nike napisał:

Piękny Tomuś jest naprawdę obleśny. Chytrus,narcyz, marudzi, narzeka, mamrocze. A jednak rozwiedzionej Klekocie bardzo podpasował. Zapłacił za hotel, marzła więc kupił jej szalik i bluzę od ulicznego handlarza, pstryknął jej fotki na tle wieży, zapłacił za rejs po Sekwanie. Szymon nigdzie jej nie zabierał, więc Anita  padła w ramiona Tomusia jak zaczarowana. Wreszcie czuje się rozpieszczana. 

Ja nie wiem jak z takim oblechem można cokolwiek robić, miągwa totalna, w mieszkaniu rewelki nie ma wiecznie pranie na suszarce, na szafkach wszystko do tego pełno pustych butelek bo po fanty nie chce się odnieść i pije tą wodę z butelki później część wraca ze śliną z powrotem do środka i bakterie się namnażają. Fuuuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja nie wiem jak z takim oblechem można cokolwiek robić, miągwa totalna, w mieszkaniu rewelki nie ma wiecznie pranie na suszarce, na szafkach wszystko do tego pełno pustych butelek bo po fanty nie chce się odnieść i pije tą wodę z butelki później część wraca ze śliną z powrotem do środka i bakterie się namnażają. Fuuuj 

Rzeczywiście taki niedomyty. Ja się nie dziwię że żadna z nim nie jest jak się z kimś zwiąże to będzie to tylko jakaś desperatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja nie wiem jak z takim oblechem można cokolwiek robić, miągwa totalna, w mieszkaniu rewelki nie ma wiecznie pranie na suszarce, na szafkach wszystko do tego pełno pustych butelek bo po fanty nie chce się odnieść i pije tą wodę z butelki później część wraca ze śliną z powrotem do środka i bakterie się namnażają. Fuuuj 

Ale głupi koment

A ty jak pijesz z butelki mineralną ?

Ze słomki ? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu
15 godzin temu, Gość Nike napisał:

Piękny Tomuś jest naprawdę obleśny. Chytrus,narcyz, marudzi, narzeka, mamrocze. A jednak rozwiedzionej Klekocie bardzo podpasował. Zapłacił za hotel, marzła więc kupił jej szalik i bluzę od ulicznego handlarza, pstryknął jej fotki na tle wieży, zapłacił za rejs po Sekwanie. Szymon nigdzie jej nie zabierał, więc Anita  padła w ramiona Tomusia jak zaczarowana. Wreszcie czuje się rozpieszczana. 

Brednie

Normalny facet 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość pitu pitu napisał:

Ale głupi koment

A ty jak pijesz z butelki mineralną ?

Ze słomki ? 😄

Ćwierćinteligencie nie wiesz, że ze słomki również wraca część wody czy innego płynu, zmieszane ze śliną i nie jest to higieniczne.
Z butelki nie pijam,  najczęściej z kubka albo szklanki, wiem , że czasami ktoś chce się również napić, więc nie myślę tylko o sobie i o swoich potrzebach, ale to jest zu schwer dla Ciebie, egoizm i bije po oczach, ślepy tylko nie zauważy... 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ćwierćinteligencie nie wiesz, że ze słomki również wraca część wody czy innego płynu, zmieszane ze śliną i nie jest to higieniczne.
Z butelki nie pijam,  najczęściej z kubka albo szklanki, wiem , że czasami ktoś chce się również napić, więc nie myślę tylko o sobie i o swoich potrzebach, ale to jest zu schwer dla Ciebie, egoizm i bije po oczach, ślepy tylko nie zauważy... 
 

Buhahahahahahaha :D

Takie brednie to tylko na kafeterii :D 

Buhahahahahahaha :D

A z kubka / szklanki  to też tak jak ze słomki ??? "część wra ca ze śliną z powrotem do środka i bakterie" :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
2 godziny temu, Gość pitu pitu napisał:

Brednie

Normalny facet 

 

Normalni są zajęci. To dupek. Wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu
18 minut temu, Gość Melania napisał:

Normalni są zajęci. To dupek. Wyjdzie w praniu.

Tak to sobie tłumacz :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Weszłam na jego kanał z ciekawości, o co chodzi w związku z NOTOJESTEM. O matko, jak można na wizji tak doić z butli. Prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kania napisał:

Weszłam na jego kanał z ciekawości, o co chodzi w związku z NOTOJESTEM. O matko, jak można na wizji tak doić z butli. Prostak

Przelał kasę na zbiórkę córki znajomej Anity, Anita zorganizowała zbiórkę bo ta mama tej dziewczynki była jakąś 5 wodą po kisielu w rodzinie z Dodą vel Dorotą Rabczewską. Anita podobno orgazmu dostała jak się dowiedziała.
Gbur wykorzystał moment przelał grubszą kwotę i ta się z nim umówiła, w między czasie on zaprzyjaźnił się z Marcinem i wygryzł fotografa z Kielc mającego nowy dom i w garażu min Audi S coś tam no trochę kucyków miało pod maską, Marcin też przelał szybciutko kasę mimo tego że wcześniej kupił Anicie drogie prezenty na urodziny, ale Anita wybrała Czarnucha bo ten dał 500 zł więcej. Podejrzewam, że wybrała Gbura tomka  bo Marcin ryżawy jest lekko, ale biedna nie wie że blond + czarny może się urodzić piękne i w dodatku rude dzieciątko, ale czego się spodziewać, bo Pani od Plastyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkło

Wybrała Tomcia bo jest bogaty i piękny. A Marcin biedny i brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
23 minuty temu, Gość Szkło napisał:

Wybrała Tomcia bo jest bogaty i piękny. A Marcin biedny i brzydki.

Wybrała Tomcia? HM? To dlaczego on nadal smęci, że jest sam, że chciałby mieć dziewczynę/żonę i że nie zapowiada się, aby to się miało spełnić? Jakby go wybrała i coś się świeciło, to by tak nie mówił, proste... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike

Gadać można wszystko, zwłaszcza jak jest się wyrachowanym youtuberem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masakra , taki ewenement , bo  w sumie ładny, przystojny, wysoki brunet a odpychajacy na kilometr.  I to sucharowe poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscowka

witaj Nike 🙂  ciekwae czy Marczello załozy swój watek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wątek o Anicie? Bo wydaje mi się, ze był ale dostał lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska

Czy to jest brat, kuzyn Natali siedzę i bredzę ? Podobni do siebie jak cholera. Te same rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty, faktycznie 🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.05.2019 o 19:59, Gość Boska napisał:

Czy to jest brat, kuzyn Natali siedzę i bredzę ? Podobni do siebie jak cholera. Te same rysy twarzy.

Też się tak zastanawiam, bo przecież ona pierwsza promowała gnoma. 
Polecała superancki kanał, a co tam było takiego extra, miągwienie o kocie, że do dziewczyny ex wrócił, bo go odebrała, ja się wcale nie dziwię, że mu kota zabrała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedi

Kuźwa, rodzina jakaś, te same mongolskie rysy twarzy, nawet sposób mówienia podobny. Tylko facet chudszy od swojej żeńskiej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Jedi napisał:

Kuźwa, rodzina jakaś, te same mongolskie rysy twarzy, nawet sposób mówienia podobny. Tylko facet chudszy od swojej żeńskiej wersji...

Nie wiem tamta beka i pierdzi na wizji ten wiecznie płucze gardło a później połyka fuuj i te smętne gadanie i do tego Vlogi kuchenne 😄 
Dużo ich łączy ..... Anita widać parcie na portfel ma bo nic jej nie przeszkadza ona taka bon ton ze wsi ale nauczycielka,a tutaj oszołomom niewychowany jak ona go koleżankom przedstawi z pracy jak on nawet jeść nożem i widelcem nie potrafi 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wie ktoś co u Niewiernego Tomaszka słychać po maratonie zamilkł coś, zasłabł chłopak czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wisi całymi dniami u Klekoty na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wisi całymi dniami u Klekoty na telefonie.

Po ostatniej dziewczynie tak szybko się zrehabilitował, przecież cierpiał i płakał na wizji, coś krótką żałobę miał 😄 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×