Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaCek

Zdradziłem swoją dziewczyne z jej mamą

Polecane posty

Cześć wszystkim .Musze Was prosić o rade bo kumpli nie zapytam bo zalezy  mi na 100% dyskrecji...A im nie moge az tak zaufac 🙂 A chodzi mi o to ze jestem ze swoją dziewczyna juz prawie piąty i dwa dni temu zdradziłem ją pierwszy raz w życiu a zdradziłem ją z jej mamą 😞  Od dłuższego czasu Pauli mama swoim zachowaniem udowadniała mi że na mnie leci ...Doprowadzała do takich sytuacji że głupek by sie nie domyślił tylko że Ona chce ...:) A kilka dni temu Paula zapytała mnie czy pomógłbym skosić trawe jej mamię na działce ,nie wypadało odmówić .Dwa dni pozniej poszedłem na działkę a tam juz czekała na mnie Pauli mama.Przywtala mnie całusem w policzek czułem że piła alkohol...Skosiłem trawę a puzniej doszło miedzy nami do zbliżenia w każdym słowa tego znaczeniu ....:) Troche mi teraz głupio i nie wiem za bardzo jak sie zachować jak już pujdę z Paulą do nich do domu .Co mam robić jak dojdzie do kolejnej takiej sytuacji ...Kocham swoją dziewczynę a;e przyznam bez bicia ze seksu z mamą Pauli nigdy nie zapomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Kórwa jestem matką i nigdy nie doprowadzilabym do takiej sytuacji jak sie wyda jak spojrzy córce w oczy..... faceci to huć niewyrzyta.mozesz spojrzeć w oczy dziewczynie.idz do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Mila napisał:

Kórwa jestem matką i nigdy nie doprowadzilabym do takiej sytuacji jak sie wyda jak spojrzy córce w oczy..... faceci to huć niewyrzyta.mozesz spojrzeć w oczy dziewczynie.idz do diabła

 Co jakby diabła przeleciał? Za teścia się nie wziął, tylko dwie baby przeleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrodnik

A ładny ten trawnik? Gleba żyzna? Dobrze nawilżona? Napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trawnik jak trawnik ...Ale za to jaka nagroda była 🙂 Po cichu wiedziałem co sie szykuje bo jak już wspominałem od dłuższego czasu cos wisiało w powietrzu...Mało tego dziś wieczorem idziemy do Pauli 🙂 Cały czas myśle o tym co wydarzyło sie na działce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluny

JaCek ... zmień dilera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×