Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika

Kolezanka

Polecane posty

Gość Weronika

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu. Do mojego oddziału została przeniesiona nowa osoba. Ona. Ma ponad 30 lat i jest złym człowiekiem. Tak wrednej osoby jeszcze nigdy nie spotkałam.

Prawdopodobnie jej problem leży w niskim poczuciu wartości. Chociaż Lonama spore osiągnięcia na koncie, widać, że coś z nią nie tak. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

a po co masz coś robić? ogranicz kontakty do służbowych i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Alicja

Czasami mam już tak dosyć swojej pracy, że nie mam chyba innego wyjścia i musze z niej zrezygnować. 

Szef  nie daje się we znaki,ale ta współpracownica Wydaje mi się, że im dłużej jesteśmy związani z jedną firmą, tym trudniej się z nią pożegnać 😞Praca to nie tylko miejsce, do którego codziennie przychodzimy, lecz także ludzie, atmosfera a tam jej nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się akurat zgodzę, ze atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Weź spędzaj 8 godzin swojego życia, 5 razy w tygodniu.. blisko 160h w ciągu miesiąca w miejscu, gdzie każdy się nienawidzi. Nie da rady by pozostać zdrowym na umyśle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja
Dnia 16.05.2019 o 19:53, Gość Weronika napisał:

Alicja

Czasami mam już tak dosyć swojej pracy, że nie mam chyba innego wyjścia i musze z niej zrezygnować. 

Szef  nie daje się we znaki,ale ta współpracownica Wydaje mi się, że im dłużej jesteśmy związani z jedną firmą, tym trudniej się z nią pożegnać 😞Praca to nie tylko miejsce, do którego codziennie przychodzimy, lecz także ludzie, atmosfera a tam jej nie ma 

jesteś jedyną osobą która ma problem z nową? bo jak nie to można z szefem wspólnie pogadać o warunkach atmosferze itd. sama zresztą też możesz. Szef może nie zdawać sobie sprawy z problemu i jeśli zależy mu na pracownikach to ją "utemperuje". A jak nie, to potraktuj to jak motyw do zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja
Dnia 16.05.2019 o 19:53, Gość Weronika napisał:

Alicja

Czasami mam już tak dosyć swojej pracy, że nie mam chyba innego wyjścia i musze z niej zrezygnować. 

Szef  nie daje się we znaki,ale ta współpracownica Wydaje mi się, że im dłużej jesteśmy związani z jedną firmą, tym trudniej się z nią pożegnać 😞Praca to nie tylko miejsce, do którego codziennie przychodzimy, lecz także ludzie, atmosfera a tam jej nie ma 

jesteś jedyną osobą która ma problem z nową? bo jak nie to można z szefem wspólnie pogadać o warunkach atmosferze itd. sama zresztą też możesz. Szef może nie zdawać sobie sprawy z problemu i jeśli zależy mu na pracownikach to ją "utemperuje". A jak nie, to potraktuj to jak motyw do zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Sama ja utemperuje.

KOniec tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
14 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Sama ja utemperuje.

KOniec tego.

 Podszywy!

 Cieszę się, że moi rodzice zaopatrzyli mnie w geny pozwalające na dystans do siebie. 

Alicja 

Dzięki 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×