Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziomka/truskawka

czy wasi mezowie pamietaja o rocznicy slubu?

Polecane posty

Gość poziomka/truskawka

Czy wasi mężowie pamiętają o rocznicy ślubu? Czy cos od nich dostajecie i czy same tez jakis prezent kupujecie dla mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy ustalone, że nic sobie nie kupujemy na różnicę (robimy prezenty na urodziny i imieniny). Za to wychodzimy do jakiejś  drożdże restauracji we dwoje lub wyjeżdżamy ba 3-4 dni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godc

co roku na rocznice ślubu wylatujemy gdzieś na dwa- trzy dni, wiec prezenty sobie odpuszczamy ale zazwyczaj każde daje sobie jakiś drobiazg ( on mi bransoletkę ja jemu gre, koszule)

a wiec pamięta i cieszy się rok w rok jak wariat haha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pamieta, zawsze kupuje kwiaty i wypijemy jakies winko albo wychodzimy gdzies.Nie robimy sobie prezentow z tej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Pamięta, aczkolwiek nie zawsze pamięta która to rocznica (mamy sporą różnicę pomiędzy poznaniem się A slubem). Zawsze dostaje kwiaty i prezent (zazwyczaj perfumy lub biżuterię), ja również zawsze mam dla niego upominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

Pamięta, aczkolwiek nie zawsze pamięta która to rocznica (mamy sporą różnicę pomiędzy poznaniem się A slubem). Zawsze dostaje kwiaty i prezent (zazwyczaj perfumy lub biżuterię), ja również zawsze mam dla niego upominek

Haha, my jesteśmy 14 lat po ślubie i czasem sama musze policzyć ile to już lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Haha, my jesteśmy 14 lat po ślubie i czasem sama musze policzyć ile to już lat. 

Powiem szczerze, że ja czasami też, łatwiej z rocznica poznania się, bo to w 2000 roku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gośćgosc napisał:

Powiem szczerze, że ja czasami też, łatwiej z rocznica poznania się, bo to w 2000 roku 😉

tej daty w ogole nie znam. wiem,ze byłam na pierwszym roku studiow,wiec musialabym sprawdzic w kalendarzu :D pamietam date osiadczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

tej daty w ogole nie znam. wiem,ze byłam na pierwszym roku studiow,wiec musialabym sprawdzic w kalendarzu 😄 pamietam date osiadczyn

A to z kolei ja w ogóle nie pamiętam daty oświadczyn, w sumie nawet roku tych oświadczyn nie pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 godzinę temu, Gość godc napisał:

 ( on mi bransoletkę ja jemu gre, koszule)

Tylko bransoletka złota musi być. Żeby szpakowi ocy się świeciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Jan napisał:

Tylko bransoletka złota musi być. Żeby szpakowi ocy się świeciły.

gorzej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Tak pamięta ja również. Dajemy sobie jakieś drobiazgi zazwyczaj dostaje biżuterie on grę lub perfumy i wyjeżdżamy na 2-3 dni lub tydzień w zależności od czasu. Pamięta o każdej rocznicy również o rocznicy poznania czy zaręczyn 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×