Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porod6547

pytanie powazne-porod

Polecane posty

Gość porod6547

czeka mnie poród i mam pytanie poważne i troche głupie....co jesli w trakcie porodu będę czuła ze chce mi sie siku? Czy w tych bolach i parciach to sie samo dzieje?( oddawanie moczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie czułam.W ogóle podobno się posikałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Dobre pytanie 🙂 ja rodzilam dwa razy i nie czulam potrzeby ale czy nie zrobiłam przy parciu, to nie wiem szczerze mówiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie czułam że chce mi się siku. A wypiłam w tym czasie ze 3 litry wody. Tak bardzo mnie suszylo. Gdy po porodzie mnie zszyli, jeszcze na porodowce zsikalam się pod siebie bo nie zdążyli mi podlozyc baseniku, a ja nie mogłam wstać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi przy drugim porodzie włożyli cewnik i upuścili mocz przed partymi,  żeby było łatwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mi przy drugim porodzie włożyli cewnik i upuścili mocz przed partymi,  żeby było łatwiej .

Mi tez zalozyli cewnik bo pytali czy sikalam a ja nie wiedzialam. Dwie godziny partych mnue wykonczyly i tak naprawde za duzo nie pamietam tak bylam zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też w sumie o tym cewniku nie pamiętałam,  dopiero przy tym pytaniu mi się skojarzyło. Równie dobrze mogliby mnie kroić w plastry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarzowa

Ja rodziłam przez cc ale słyszałam że czasem nawet kupę panie robią. I to podobno normalne, ale szczerze to wolałabym kewatywe niż kupę przy porodzie. Z tym cewnikiem to dobry pomysł, po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×