Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Sprawdzone sposoby na wywołanie porodu

Polecane posty

Gość Gość

Z powodu cukrzycy ciążowej lekarze nie chcą dopuścić żebym przekroczyła 40 tc jeśli minie termin będą wywoływać w szpitalu. Po pierwszym wywoływanym porodzie wiem tylko tyle ze bede robic wszytsko zeby do tego nie doszlo znowu. Zapytałam lakarza co moge zrobic żeby jakos samemu to przyspieszyć obecnie 8 dni do terminu. Uznał że mam zwiększyć aktywność fizyczną i to tyle co powiedział. Czy któraś z Was ma jakiś sprawdzony sposób żeby bezpiecznie przyspieszyć poród bardzo mi zależy na tym żeby nie musieli wywoływać w szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Z powodu cukrzycy ciążowej lekarze nie chcą dopuścić żebym przekroczyła 40 tc jeśli minie termin będą wywoływać w szpitalu. Po pierwszym wywoływanym porodzie wiem tylko tyle ze bede robic wszytsko zeby do tego nie doszlo znowu. Zapytałam lakarza co moge zrobic żeby jakos samemu to przyspieszyć obecnie 8 dni do terminu. Uznał że mam zwiększyć aktywność fizyczną i to tyle co powiedział. Czy któraś z Was ma jakiś sprawdzony sposób żeby bezpiecznie przyspieszyć poród bardzo mi zależy na tym żeby nie musieli wywoływać w szpitalu. 

Seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama

A urodziłam tydzień przed terminem . Wieczorem odeszły wody wydaje mi się że powodem było to że po poludniu strasznie się zdenerwowałam  do tego stopnia że aż się całą trzęsłam myślę że to właśnie to rozpoczęło u mnie poród ale wiadomo nikt przecież cię nie będzie na siłę denerwować słyszałam że bardzo dobry jest seks, herbatka z liści malin, wysiłek np chodzenie po schodach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna

Prawda jest taka, że poród zacznie się dopiero kiedy dziecko bęfzie gotowe i mózg dostanie sygnał, że tu już. Wcześniej choćbyś robię cuda na kiju to nic nie da. Między bajki można sobie włożyć przyspieszanie porodu domowymi sposobami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs

Herbatę z liści malin to się zaczyna w 36 tc, podczas seksu występują skurcze macicy (dokładniej podczas orgazmu), a nasienie zawiera substancje,,które zmiekczaja szyjke macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka

Należy wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Później wykonać masaż piersi (tzn. brodawek) przez chociaż godzinę. Po 15 minut na każdą pierś. Można wspomóc się oliwką. A później współżycie. Po pierwszej przenoszonej o 2 tygodnie ciąży, zrobiłam tak w dniu terminu drugiego porodu wieczorem. O 3 w nocy zbudziły mnie skurcze (chociaż przy pierwszej ciąży trzy wywołania porodu w szpitalu oksytocyną nic nie dały), o 5 wyjechaliśmy do szpitala a o 9.50 urodziła się nasza córka :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka

Moja przyjaciółka zrobiła porządki, odkurzyła, wymopowała cały dom i też urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Ja tez posprzątałam wszystko w domu po czym położyłam się odpocząć i zaczęły się skurcze co 10 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×