Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Córka - bijatyki w szkole

Polecane posty

Gość Gosia

Moja córka (16 lat) od dłuższego czasu jest nękana w szkole ze względu na swoją ''odmienność" tzn jest bardzo inteligentna, bardzo dojrzała, ma swój styl - jest indywidualistką, outsiderką. Zawsze stawia się za słabszymi, co nie podoba się jej rówieśnikom. Nie ukrywam, że ma dość mocny charakterek i cięty język. Ingerowałam w szkole już wiele razy, niestety po chwili wszystko wraca do normy. Rówieśnicy za nią nie przepadają bo dla nich "jest dziwna" . Córka ostatnimi czasy zaczęła wszystko załatwić na swoją rękę tzn Moja córka (16 lat) jest naprawdę kochaną dziewczyną niestety od dłuższego czasu jest nękana w szkole ze względu na swoją ''odmienność" tzn jest bardzo inteligentna, bardzo dojrzała, ma swój własny styl - jest indywidualistką, outsiderką. Zawsze stawia się za słabszymi, co nie podoba się jej rówieśnikom. Nie ukrywam, że ma dość mocny charakterek i cięty język także również nie da sobie w kaszę dmuchać. Ingerowałam w szkole już wiele razy, niestety po chwili poprawy wszystko wraca do normy. Rówieśnicy za nią nie przepadają bo dla nich "jest dziwna" . Córka ostatnimi czasy zaczęła wszystko załatwiać na swoją rękę tzn na wszelkie przejawy agresji w jej stronę również odpowiada agresją. Ostatnio pobiła się koleżanką z klasy przy czym złamała jej nos. Z jednej strony rozumiem, że jest to efekt desperacji i braku odpowiednich działań ze strony szkoły - bo ile można znosić szykany? Jestem dumna, że ma tak mocny charakter i nie da się gnębić ,ale boję się że to wszystko obróci się przeciwko niej. Córka nie chce zmieniać szkoły, powiedziała że to będzie wyglądało jak ucieczka, jakby dała się zastraszyć, ale z drugiej strony przecież nie może być tak, że co chwilę jestem wzywana do szkoły, bo córka wdała się w bójkę z kim kto ją np wyzywał. Czy może Wy drodzy rodzice byliście kiedyś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kija

Brawo Twoja córka. Ucałuj ją ode mnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×