Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jovanka

Zobaczcie jakie dzieci są naiwne , przypominajcie im

Polecane posty

Gość Jovanka

Drodzy rodzice, jak znajdziecie chwilkę, zobaczcie sobie na Youtube taki film -prowokację za zgodą rodziców, jakie nasze dzieci są łatwowierne pomimo, że setki razy im się mówi, że nie wolno nic brać od obcego, ani nigdzie z nikim iść. Tytuł jest CZY DZIECKO ZAUFA NIEZNAJOMEMU. 

Moja córka ma 9 lat i choć rozmawiałam z nią już wielokrotnie na ten temat, to przypominam jej . Choćby nie wiem jak głodna była , to nie wolno nic wziąć od obcej osoby. Również gdyby ktoś mówił, że jest np kolegą taty i że ją podwiezie autem itp - nie wolno. Ma zaraz krzyczeć i biec do najbliższego sklepu, do kogoś na przystanku i powiedzieć, że ją zaczepiał.

Tak tylko chciałam przekazać wam, pewnie wiecie żeby dzieci ostrzegać ale widzicie jak to jest jak przyjdzie co do czego...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Sama jeszcze dzidzi nie mam ale nie wierzę w to że moje dziecko, po szczerej rozmowie ze NIE WOLNO, nie poszło by. 

Wystarczy że ktoś powie: "Ale mama się nie dowie. To będzie nasz sekret." Lub "Ale mama mówiła żebyś ze mną poszła. Jak tego nie zrobisz to pewnie będzie na ciebie bardzo zła." 

Wiem, to okropne tak mówić. Że niby dzieci są naiwne, głupie itd jednak to prawda. Widziałam tysiące filmików gdzie ludzie robią po prostu projekty na taki temat. Niestety 90% dzieci idzie lub bierze cos od nieznajomego. 

Dobry wpis. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovanka

I ja Tobie dziękuję, Twoje przykłady też właśnie córce przekazała, że tak też może ktoś mówić i aby nie wierzyła w to. 

Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co jesli osoba w sklepie i na przystanku to tez pedo. albo psycho.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×