Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna

Samotny wypad

Polecane posty

Gość Dziewczyna

Wiem, że nie ta kategoria, ale zależało mi na dużym odzewie, wybaczcie 🙂 Chciałbym udać się na weekendową wycieczkę. Nic wielkiego zwykły rejs  do Szwecji. Jednak chciałabym wybrać się sama😊  jednak obawiam się trochę, aby nikt się do mnie nie przyczepił kiedy zauważy samotną, młodą dziewczynę. Może jestem przewrażliwiona, ale w dzisiejszych czasach wszystkiego się można spodziewać 😛 proszę Was drogie Panie a nawet drodzy Panowie o Wasze opinie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja na twoim miejscu liczylabym na to ze kogos poznam. Zajebista przygoda. Gdybym mogla wybralabym sie z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja na twoim miejscu liczylabym na to ze kogos poznam. Zajebista przygoda. Gdybym mogla wybralabym sie z toba.

Zdesperowana 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jak jesteś wolna poznasz na bank kogoś( jeżeli interesują cię prości faceci którzy często są zajęci) jak masz bliską osobę to nie jedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt raczej się do ciebie "nie przyczepi". Tak, dzisiejsze czasy są znacznie niebezpieczniejsze niż kiedyś, przynajmniej tak mi się wydaję. 

Poza tym wypad do Szwecji to super pomysł. I na takich wypadach warto poznawać nowych ludzi. Super doświadczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×