Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Użytkowniczka

7 miesiąc i śluz?! Co to może oznaczać? Czy to normalne?

Polecane posty

Kobietki ratujcie. 

Któraś z was dodała temat na temat wypadnięcia czopu przed porodem. Nie słyszałam o tym nigdy. Jestem w 7 miesiącu i to moja pierwsza ciąża. 

Od razu sprawdziłam co to i teraz trochę się martwię. Od kilku dni, tygodniu mam dziwny śluz. To nie jest na pewno ten czop. Jest on taki jak ma się przed miesiączką. Czasami jest to więcej a czasami mniej. Jest on bezwonny, czasami przezroczysty a czasami taki biały?Teraz trochę się martwię bo nie wiem czy to normalne czy nie. Mam kontaktować się z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Magda

Też tak miałam. Momentami bardzo dużo. Miałam robiony wymaz i nic nie wykazało, więc kazali się nie martwić. Nie swędzialo mnie. Już mi przeszło. Nie wiem od czego zależało, może od hormonów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej powiedz o tym lekarzowi. Ja podczas ciazy 3 razy bralam leki na infekcje. To dosc czeste ale nie grozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Magda napisał:

Też tak miałam. Momentami bardzo dużo. Miałam robiony wymaz i nic nie wykazało, więc kazali się nie martwić. Nie swędzialo mnie. Już mi przeszło. Nie wiem od czego zależało, może od hormonów. 

Mnie też nie swędzi. Przeczytałam teraz że to dość normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka matka

Ja też tak mialam, aż polecialam sprawdzic czy to nie wody i też w 7 miesiącu. Nie martw się,  teraz do końca mozesz miec mokro,  ja az podpaski nosilam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mialam tak. Sluzu dużo, przezroczysty bez zapachu. Lekarz mowil ze to normalne a ja schizowalam ze mi sie wody sacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×