Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Ewa

Janek i Julka

Polecane posty

Gość Mama Ewa

Mam synka Janka, który ma już 3 latka. We wrześniu urodzi się córcia. Planujemy dać na imię Julka. Myślicie, że to dobre imiona dla rodzenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Julia to chyba najpopularniejsze polskie imię. Nie powiem że jest brzydkie bo nie jest, wręcz odwrotnie. Sama nie nazwałbym tak córki ale tak. Pasują dla rodzeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przykro mi, ale Julie tluka juz od 20 lat i po prostu niedobrze mi sie robi jak slysze to imie.  Kiedys ladne imie stracilo caly urok.  Do Janka pasuje wlasciwie kazde imie.  Razem te imiona robia sie maslem maslanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Julia to dawna Anna, imię zupełnie bez wyrazu, bo oklepane do granic. Pomijając jego wszechobecność, samo w sobie ma przyjemne brzmienie. Imienia Jan nie lubię, więc relacja z Julią jest bez znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Do Jasia pasuje Małgosia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra3

Mam koleżankę, która ma dzieci o tych imionach. Córka nastolatka i pierwszoklasista. Ona uwielbia te imiona, ja - szczególnie Jana czy tam Jasia nie trawię, ale jeśli Ci się podobają, to czemu nie? Ja na pewno bym tak nie nazwała dzieci. Raz - że te imiona są oklepane do bólu, dwa, że nie lubię jak dzieci mają imiona na tę samą literę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshsjk

Tak trochę mdlo to brzmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli wam się podoba to nie widzę żadnego problemu. Oba imiona ładne, razem też brzmią ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zamiast Julki dałabym już Julita albo Julianna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×