Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Pies w bloku

Polecane posty

Gość Magda

Bardzo poważnie zastanawiam się nad wzięciem do domu psa. Konkretnie chodzi mi o suczkę rasy bokser. Stąd moje pytanie, czy może ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem bądź posiadaczką tej cudnej rasy i mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Arbiton

Najlepiej o takie sprawy dopytać na forum specjalistycznym lub u weterynarza. Boksery znane są jako przynazje psy, które dobrze "dogadują się" z człowiekiem, nawet z małymi dziećmi. Pies, który mieszka w bloku, na pewno musi miec zapewnioną odpowiednią dawkę codziennego ruchu. Warto też wyposażyć mieszkanie tak, aby pies w domu był jak najmniej uciążliwy. Przykładem może być odpowiednia podłoga, np. panele winylowe z www.arbiton.com - dają dobry komfort akustyczny (nie słychać stukania psich pazurów), są antyposlizgowe, można bez ograniczeń zmywać je ma mokro, a dzięki trwałej wytrzymałej powłoce niestrzany im piasek, błoto ani rysowanie pazurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boksie to kochane pieski, ale bardzo nie lubią zostawać same w domu, ponieważ roznosi je energia, do późnej starości są zawsze chętne do zabawy

jeśli zostają same w domu na dłużej (np. 8 godzin), to potrafią nieźle narozrabiać (frustracja, nuda i samotność tak się właśnie objawiają)

ogólnie - mieszkanie dla psa - to legowisko

każdy musi wychodzić na dwór, żeby pobiegać, poszaleć z innymi psami, zsocjalizować się z ludźmi i zwierzętami

ogólnie - problemem nie jest mieszkanie, tylko osamotnienie

miałam bokserkę od szczeniaka do śmierci, jeśli masz jakieś pytania, to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×