Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Tydzien po wyplacie a zostalo nam 150zl kasa rozeszla sie

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Kasa nic nie warta.eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję. Ją na szczęście za tydzień mam wypłatę, bo też 150 zł zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

ja tez mam wyplate w poniedzialek na 20 dostaje.Ale nie duzo bo tylko 1000zł z 1/2 etatu. a rozeszlo sie nam 2500zł. z czego oplaty ok 1300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościóóówa

Ja mam wyypłatę 31 maja, mąż tak samo, na moim koncie 1,074 euro, na koncie męża 1,621 euro, na oszczędnościowym 4,630 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz sadowy

Mi też szybko się rozchodzi bo mam 2200zl po 14 latach pracy, wyższe wykształcenie. Na l4 nie chodzę nawet przy zapaleniu oskrzeli bo kto mnie zastąpi? I tak myślę coraz czesciej-po co? Lubię ta pracę ale rozgoryczenie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to znaczy, że kasa "rozeszła się"? Nóg dostała? Nie umiecie gospodarować pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gościu niektórzy mają małe wynagrodzenie. Wypada dodatkowe rachunki i po kasie. Więc nie pisz bzdur. A dla autorki : może poszukaj pracy dodatkowej albo poszukaj lepiej płatnej pracy. Sama zarabiam słabo ale zamierzam zmienic pracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lipa. Piszesz Nam,więc rozumiem,że nie otrzymujesz sie sama. Poszukaj ekstra źródła dochodu. Kiedys tez tak żyliśmy, nawet nie chce wracać pamięcią do tych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya

Kurcze, a mi zostalo prawie 800 i mysle, ze to malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

co z tej kasy poszlo. 1300zł oplaty, 150zł paliwo, 100zł prezent dla tesciowej, , 300zł zaplacilam za wycieczke corki, 240zł za mechanika, o i tak to wyglada. a mielismy 2600zł. w sumie wydalismy 2100zł a na zycie poszlo ok 500zł.

od wrzesnia planuje przejsc na caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob
2 minuty temu, Gość autorrkkaaa napisał:

co z tej kasy poszlo. 1300zł oplaty, 150zł paliwo, 100zł prezent dla tesciowej, , 300zł zaplacilam za wycieczke corki, 240zł za mechanika, o i tak to wyglada. a mielismy 2600zł. w sumie wydalismy 2100zł a na zycie poszlo ok 500zł.

od wrzesnia planuje przejsc na caly etat.

Ostatnio byłam w Polsce i widziałam ceny to się nie dziwię. Zarobkow tez nie macie wielkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja moje dochody zawsze tracę w jeden dzień, w jedną godz w sumie,a mam 3 tyś,  zawsze jest coś do kupienia , (rok temu wprowadziliśmy się do naszego wybudowanego domu) więc dużo rzeczy wciąż brakuje i zawsze moje dochody są na to przeznaczane ,no a czasem na ubrania i buty dla dzieci jak się pokoncza. A na życie i oszczędności i grubsze wydatki to mąż zarabia, na całe szczęście nie ma możliwości żeby nie zostało na jedzenie czy coś,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goascccc

moj maz to ... zarabia grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya
1 godzinę temu, Gość autorrkkaaa napisał:

co z tej kasy poszlo. 1300zł oplaty, 150zł paliwo, 100zł prezent dla tesciowej, , 300zł zaplacilam za wycieczke corki, 240zł za mechanika, o i tak to wyglada. a mielismy 2600zł. w sumie wydalismy 2100zł a na zycie poszlo ok 500zł.

od wrzesnia planuje przejsc na caly etat.

500% ma jedzenie, na 3 osoby? Co wy jecie? Na siebie jedna wiecej wydaje, strasznie droga ta wycieczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

normalne rzeczy jemy. ja ciagle owsianke lub jajka, corka platki lub jajko. obiad zupy lub mieso kolacja cos lekkiego. a kasa leci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

Ja za wycieczkę syna ostatnio zapłaciłam 400 zł, a 100 była zaliczki wcześniej.. zielona szkoła ... zarabiam z etatu 2100, alimenty 700. Dorabiam, w tym miesiącu wpadło 850, ale może coś jeszcze wpadnie, bo z samej wypłaty to człowiek by chyba tynk ze ścian jadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

pewnie to była wycieczka kilkudniowa? nie taka droga, ja za syna płaciłam 500 zł na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

pewnie to była wycieczka kilkudniowa? nie taka droga, ja za syna płaciłam 500 zł na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

corka jezdzie na 2 wycieczki-./ 1 to z klubu- koszt 900zł- zostalo mi do zaplaty do 10 czerwca- 300zł. a 2 to oboz konny -  w polowie lipca na 8 dni. zaplacilam narazie zaliczke 150zł- do splaty zostalo mi jeszcze 900zł ale dopiero reszte trzeba zaplacic 1 dnia obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko jesteś lepsza ode mnie, kiedyś zostało mi 15 (piętnaście) zł tydzień po wypłacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość gościóóówa napisał:

Ja mam wyypłatę 31 maja, mąż tak samo, na moim koncie 1,074 euro, na koncie męża 1,621 euro, na oszczędnościowym 4,630 euro.

Mój 4letni syn ma na oszczędnościowym 5200€ więc te Twoje 4630€ dorosla, nieodpowiedzialna istoto to marne grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Te co robią na pół etatu to ja nie wiem czemu się tak głupio dziwą. Pół etatu to pół etatu. Wiesz na co sie piszesz podejmując pół etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A cóż to są za opłaty 1300 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×