Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Cisza przed burza?

Polecane posty

Gość Gosc

Mam termin porodu na za 4 dni,dziś dziecko doprowadza mnie do szału bo się nie rusza prawie wcale  , dziś w poludnie leżałam nieruchomo żeby wyczuć te 10 ruchów . Udało się ale to raczej leniwe falowanie a nie kopniaki jak jeszcze przedwczoraj, skurczy jakich kolwiek brak, a na codzień bardzo mnie męczyły były nawet bolesne. Rozwarcie mam już jakieś 3 tyg 1 cm,. Jak wyglądały wasze ostatnie dni przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli jesteś na mecie to byc moze cisza przed burzą. Podobno przed porodem dziecko sie uspokaja czasem. Mój młodszy siedział cicho przez całą ciaze. Czasem raczył tylkiem ruszyć. Starszy fikal do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi zostało 9 dni do terminu. 2 cm rozwarcia i zgładzona szyjka. Dziecko rusza się jak szalone, w nocy dostaję skurcze przepowiadające i mały wstawia się w kanał od 2 dni o czwartej nad ranem (bo czemu nie, ból kręgosłupa to świetna pobudka)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Moze dla spokoju przejdz sie na ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mam termin porodu na za 4 dni,dziś dziecko doprowadza mnie do szału bo się nie rusza prawie wcale  , dziś w poludnie leżałam nieruchomo żeby wyczuć te 10 ruchów . Udało się ale to raczej leniwe falowanie a nie kopniaki jak jeszcze przedwczoraj, skurczy jakich kolwiek brak, a na codzień bardzo mnie męczyły były nawet bolesne. Rozwarcie mam już jakieś 3 tyg 1 cm,. Jak wyglądały wasze ostatnie dni przed porodem?

Ja bym pojechała do szpitala sprawdzić te słabsze ruchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×