Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaa

Brak ruchow dziecka

Polecane posty

Gość Monikaa

Hej. Mam pewien problem, otóż koncze wlasnie 20 tydzień ciąży. Wyczuwalam juz pierwsze kopniaki i bulgotanie w brzuchu juz dobrze w 19 tygodniu. Teraz ten 20 tydzień jest słaby, jakies ledwie wyczuwalne bulgotanie co nawet nie jestem wstanie stwierdzic czy to nie jelita. Raz tylko byl kopniak wieczorem. Teraz mam wrazenie ze od 3 dni prawie nic nie czuje... Nie wiem czy mam juz leciec do szpitala czy nie.. Wizytę mam dopiero na za dobry tydzień. ... Poradzcie cos bo zaczynsm lekko panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lec do szpitala. Ja zbagatelizowalam brak ruchow i dziecko zmarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lec do szpitala. Ja zbagatelizowalam brak ruchow i dziecko zmarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Zjedz coś słodkiego. Połóż się na lewym boku i obserwuj. Ztego co pamiętam jeszcze za wcześnie na regularnie odczuwane ruchy także się nie stresuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jeżeli masz możliwość zadzwoń do lekarki prowadzącej i ona powie ci co dalej. Uważam że spokojnie jak czytam na internecie trzeba mieć regularne ruchy 26 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam 20 tydzień i 6 dzień. Tak jak opisujesz ruchy są delikatne, takie bulgotania itd. Moja druga ciąża. Też często myślę czy nie są słabe te ruchy... Ale jak byłam na usg to Pani doktor mówi jej jak podskakuje, kręci się a ja jakoś szczególnie tego nie czułam. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie pamiętam jak to było... Czy to było wcześniej, bo od mojego dziecka już było czuć w 17 tyg. I nie pamiętam właśnie czy przed 20 tyg robiło sobie 2-3 dni przerwy czy po. Lekarz mi wtedy powiedział, ze to normalne. Ale nie pamiętaj czy to nie było czasami przed 20 tyg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×