Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podobało wam się zakończenie Gry o tron mamusie?

Polecane posty

Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba mało mamusiek oglądało ten serial. Wolą "Na Wspólnej " I "M jak miłość" 😄

Zakończenie tego serialu nie odbiegało scenariuszowo od m jak miernota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie przesadzajmy. Serial trzymał wysoki poziom. Nawet ostatnie dwa słabsze (jak dla mnie) sezony, tego nie zniszczą.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość rfrfrfrf napisał:

Ale wedlug wywiadow z Martinem wladca zostaal ta sama osoba, ktora mialaby zostac w ksiazkach

Ale ja nie napisałam, że królem zostanie ktoś inny. Ja napisałam, że książka skończy się inaczej. Można by w jakiś widowiskowy sposób ściąć Cersei, jej brat mógłby się utopić z rozpaczy. Dany siadając na tronie doszłaby jednak do wniosku, że jednak woli siedzieć na smoku, niż na żelaznym tronie. Itd.

Ja też myślę, że szaleństwo Dany było mocno naciągane. Przecież szalony był tylko jej ojciec, reszta Targarjenów była podobno normalnymi, mądrymi władcami. Dany, kiedy poślubiła Drogo miała w książce jakieś 13 lat. Więc tak naprawdę dojrzewała wśród dzikich wojowników i była wojownikiem, nie władcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdh

A mi sie podobalo. Moze i niektore watki ponaciagali np z szalenstwem deny... Ale ogolnie moze byc I da sie ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem Jon zabił Daenerys, bo tak naprawdę musiał wybrać między życiem sióstr,  a jej. Wiedział,  że Starkówny nie uklekna . Więc ona albo one. Wybrał przybrane siostry.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen

Ja dopiero zaczęłam oglądać trzeci sezon. Dzieciaki zrobiły mi prezent i kupły trzy sezony w Empiku. Powiem Wam, że tak jak patrzę to jakość na DVD jest dużo lepsza 🙂 Co do zakończenia, muszę jeszcze poczekać haha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
Dnia 21.05.2019 o 21:37, Gość Gość napisał:

Ale ja nie napisałam, że królem zostanie ktoś inny. Ja napisałam, że książka skończy się inaczej. Można by w jakiś widowiskowy sposób ściąć Cersei, jej brat mógłby się utopić z rozpaczy. Dany siadając na tronie doszłaby jednak do wniosku, że jednak woli siedzieć na smoku, niż na żelaznym tronie. Itd.

Ja też myślę, że szaleństwo Dany było mocno naciągane. Przecież szalony był tylko jej ojciec, reszta Targarjenów była podobno normalnymi, mądrymi władcami. Dany, kiedy poślubiła Drogo miała w książce jakieś 13 lat. Więc tak naprawdę dojrzewała wśród dzikich wojowników i była wojownikiem, nie władcą. 

Duzo targaryenow bylo szalonymi. Bylo nawet w ich rodzie:Rodzi się Targaryen a bogowie rzucają monetą.

Z postaci pokazanych w tym serialu: Viserys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×