Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gość6732

CIAZA MIMO OKRESU

Polecane posty

czy jesli kochalam sie z moim pratnerem z zabezpieczeniem i dostałam okres po 1,5 tygodniu normalny okres to jest jakieś prawdopodobieństwo bycia w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jeśli gumką nie pękła, dostałaś normalnej miesiączki (nie mylmy z plamieniem implantacyjnym) to nie. Nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Nie. Jeśli gumką nie pękła, dostałaś normalnej miesiączki (nie mylmy z plamieniem implantacyjnym) to nie. Nie jesteś w ciąży

No właśnie miesiączka była normalnie ze skrzepami itp. Tylko właśnie od wczoraj dziwnie się czuje nie dobrze mi trochę, mam bezsilnosc w rękach itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gość6732 napisał:

No właśnie miesiączka była normalnie ze skrzepami itp. Tylko właśnie od wczoraj dziwnie się czuje nie dobrze mi trochę, mam bezsilnosc w rękach itp. 

Jeśli dostałaś normalnej miesiączki to raczej nie ciąża chociaż (dla potwierdzenia) poczekaj tydzień i zrób test jeśli się jednak martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ciąży na pewno nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Jeśli dostałaś normalnej miesiączki to raczej nie ciąża chociaż (dla potwierdzenia) poczekaj tydzień i zrób test jeśli się jednak martwisz

No robiłam w sumie test ciazowy, wyszedł negatywny ale to było przed miesiączka jeszcze wtedy. Tylko że robiłam to w dni płodne, ale gumka nie pekla i facet we mnie nie kończył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

To może wróć do szkoły podstawowej na lekcje biologii i dopiero później bierz się za seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, gość6732 napisał:

No robiłam w sumie test ciazowy, wyszedł negatywny ale to było przed miesiączka jeszcze wtedy. Tylko że robiłam to w dni płodne, ale gumka nie pekla i facet we mnie nie kończył 

To nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
45 minut temu, gość6732 napisał:

czy jesli kochalam sie z moim pratnerem z zabezpieczeniem i dostałam okres po 1,5 tygodniu normalny okres to jest jakieś prawdopodobieństwo bycia w ciazy?

Tak, jesteś w ciazy urojonej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Na chwilę napisał:

To może wróć do szkoły podstawowej na lekcje biologii i dopiero później bierz się za seks. 

Grzecznie zapytać chyba można co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Lusia napisał:

Tak, jesteś w ciazy urojonej 

Tylko zapytałam, nie potrzebnie zaraz pisać takie rzeczy. Źle się czułam itp. Miałam objawy ciążowe to zapytałam tylko nie widzę problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Objawy ciążowe? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Miała objawy ciążowe buahahahahahahahahaha. Dziecko, do lekcje idź odrób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aza

Nie ma ciąży.

Ale jakie objawy masz, które jak twierdzisz są ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Aza napisał:

Nie ma ciąży.

Ale jakie objawy masz, które jak twierdzisz są ciążowe?

Bezsilność w rękach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja .... 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona.

A ile masz lat? I jak bardzo ciąża skomplikowałaby Ci życie? Nie pytam ze złośliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Na chwilę napisał:

Miała objawy ciążowe buahahahahahahahahaha. Dziecko, do lekcje idź odrób 

Ja tylko zapytałam tak, nie wiem mam zaburzenia odzywiania, ale takiego czegoś jeszcze nigdy nie miałam, nie wiem skąd jest powód do śmiechu.... martwię się tak to chyba normalne? Niestety ale twoja odpowiedź jest odpowiedzią jak u dziecka. Nikt ci nie każe odpowiadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość doświadczona. napisał:

A ile masz lat? I jak bardzo ciąża skomplikowałaby Ci życie? Nie pytam ze złośliwości?

Mam 20 lat I bardzo by skomplikowala dlatego tylko spytalam A ludzie wieszają zaraz na mnie psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Aza napisał:

Nie ma ciąży.

Ale jakie objawy masz, które jak twierdzisz są ciążowe?

Nie wiem jak coś zjem automatycznie mk nie dobrze, odczuwam okropne bóle w tajnikach też, słabo mi często itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona.

To Twój pierwszy chłopak w sensie seksualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona.

Mogło się tak zdarzyć, że jego flora bakteryjna wpłynęła na Twoją (wewnątrz Ciebie) i może to być np. zapalenie. Radziłabym wybrać się do ginekologa to sprawdzić, nie odkładaj tego. 

A tak poza tym, czasem naprawdę seks nie jest wart ryzyka skomplikowania sobie życia. Jeśli masz aż tak duży lęk, to może znaczyć, że nie dojrzałaś jeszcze emocjonalnie do współżycia. Może być tak, że za każdym razem po seksie będziesz przeżywać lęk, że jesteś w ciąży. Współżycie z lękiem tym bardziej odbiera przyjemność kobiecie. Żeby mieć z tego satysfakcję, trzeba być zrelaksowaną, czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Mieć jakąś pewność, że jakby się zaszło w ciążę, to on nie ucieknie...

Jeśli tego nie ma, to dużo ryzykujesz. Tym bardziej, że współżyjąc trzeba pamiętać, że nikt Ci nie zagwarantuje na 100% że nie zajdziesz w ciążę, bo są różne przypadki. Zapytaj siebie czy naprawdę warto i czy to jest ta osoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość doświadczona. napisał:

To Twój pierwszy chłopak w sensie seksualnym?

Tak, ale wspolzyjemy ze sobą 4 lata już, po prostu teraz się tak zaniepokoilam, ale nie rozumiem skąd ta nienawiść w ludziach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość doświadczona. napisał:

Mogło się tak zdarzyć, że jego flora bakteryjna wpłynęła na Twoją (wewnątrz Ciebie) i może to być np. zapalenie. Radziłabym wybrać się do ginekologa to sprawdzić, nie odkładaj tego. 

A tak poza tym, czasem naprawdę seks nie jest wart ryzyka skomplikowania sobie życia. Jeśli masz aż tak duży lęk, to może znaczyć, że nie dojrzałaś jeszcze emocjonalnie do współżycia. Może być tak, że za każdym razem po seksie będziesz przeżywać lęk, że jesteś w ciąży. Współżycie z lękiem tym bardziej odbiera przyjemność kobiecie. Żeby mieć z tego satysfakcję, trzeba być zrelaksowaną, czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Mieć jakąś pewność, że jakby się zaszło w ciążę, to on nie ucieknie...

Jeśli tego nie ma, to dużo ryzykujesz. Tym bardziej, że współżyjąc trzeba pamiętać, że nikt Ci nie zagwarantuje na 100% że nie zajdziesz w ciążę, bo są różne przypadki. Zapytaj siebie czy naprawdę warto i czy to jest ta osoba....

Dzięki za radę, i tak to jest ta idealna osoba. Na pewno by nie uciekł haha, dzięki wielkie trochę mnie uspokoilas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×